środa, 26 kwiecień 2017 › Przejdź do portalu Sanctus.pl

     INTERNETOWA  KSIĘGARNIA   KATOLICKA   >> SANCTUS <<

Rudolf Szaffer

Armia Najdroższej Krwi Jezusa Chrystusa

Wydanie rozszerzone

Cena: 1800


Modlitewnik nie posiada imprimatur. Według opinii osób duchownych, zawiera treści niezgodne z nauczaniem Kościoła katolickiego, m.in. tzw. " Chrzest dzieci nienarodzonych". Należy kierować się ostrożnością i roztropnością przy korzystaniu z tej ksiażeczki.

Z informacji Zgromadzenia Księży Misjonarzy Saletynów:

"Istnieje w krajach zachodnich, głównie w Kanadzie sekta tzw. „melanistów”. Oni to właśnie  w wydawanych książkach i kasetach opowiadają  rzeczy nieprawdziwe na temat objawienia w La Salette. Chętnie piszą o  tajemnicach saletyńskich i podają wymyśloną regułę zakonu tzw. „Apostołów Czasów Ostatecznych”. Dla zmylenia ludzi, proponują swoje publikacje nawet  wydawnictwom katolickim i kto  nie zna dokładnie tematyki saletyńskiej, może zostać wprowadzony w błąd. W Polsce pojawiają się różne tego typu tłumaczenia i publikacje.  Przed laty została omyłkowo wydana książka „Pasterka z La Salette”, która została wycofana. Również Księża Marianie wycofali kasetę video wyprodukowaną na życzenie melanistów.  Nie znając dokładnie tych zagadnień, można  uczynić wiele zła. Bardzo dziwnie brzmi powoływanie się na objawienie Matki Bożej i przypisywanie Jej słów, których nigdy nie wypowiedziała. Z broszurą „Armia Najdroższej Krwi Jezusa Chrystusa” nie mamy nic wspólnego. Podane tam informacje o Matce Bożej Saletyńskiej są nieprawdziwe.  Prosimy więc nie kupować ani nie rozpowszechniać takich publikacji. "

ks. Franciszek Gutter MS

oprawa: miękka
format: 12x16
liczba stron: 315

Rudolf Szaffer

Recenzje:

Spis treści:

Założenia Armii Najdroższej Krwi
Msza Święta podyktowana przez Zbawiciela
Czasy ostateczne
Nadszedł już czas, aby całe nasze życie zamienić na modlitwę
Modlitwy porannne
Modlitwy w czasie dnia
Modlitwy w czasie Mszy Świętej
Modlitwy do Świętych Aniołów
Modlitwy do Ducha Świętego
Modlitwy ku czci Męki Pańskiej
Pasyjny Krzyż Serca Jezusowego końca czasu
Najświętsza Głowa Jezusa przybytej Bożej mądrości
Modlitwy ku czci Najdroższej Krwi Jezusa Chrystusa
Godzina Miłosierdzia Bożego
Legoin małych rycerzy Miłosierdzia Bożego
Ofiara miłości
Króluj nam Chryste
Rożaniec Święty ratunkiem dla świata
Nowenna do Niepokalanego Serca Maryi
Współczucie dla Maryi - Matki Ukrzyżowanego
Płomień miłośdi Niepokalanego Serca Maryi
Maryja Arką Ocalenia
Sakramentalia
Święta Filomena - patronka na nasze czasy
Święty Józef patronem czasów ostatecznych, patronem rodzin, postrachem szatanów
Chrzest dzieci nienarodzonych
Modlitwy wieczorne

Opinie Klientów:

po prostu ja napisał(a):

[2016-11-22]

Czy warto modlić się z publikacji sektanckich łatwo można ocenić. Modlitwy Kościoła Katolickiego specjalnie wstawione żeby zwodzić wierzących. Książkę wydała sekta melanistów z Kanady. Jeśli ktoś modląc się z tej książki czuje "duchowe uniesienia" lub podobnego typu rzeczy raczej warto skonsultować się ze spowiednikiem, wspominając oczywiście o sektanckim pochodzeniu publikacji.

Tomek napisał(a):

[2016-08-11]

Niektóre treści w tej ksiązce zostały zostały dołączone do niej przez współczesny kościół czyli przez świętych obecnego wieku w którym żyjemy . Dobrze znam ta książkę zawiera ona wiele modlitw ze skarbca kościelnego których każdy powinien się modlić na przykład zachęcam wszystkich ludzi do modlenia się Różańca Drogi Krzyżowej z tej książki ponieważ pochodzi ona od skarbca Kościelnego jest to modlitwa która przyczynia się do zbawienia dusz czyśćcowych oraz grzeszników odmawiana w godzinie 15 -16 zwiększa liczbę zbawionych dusz jest to godzina Miłosierdzia Bożego . Ten kto dobrze zna tą książkę wie że zawiera treści i modlitwy które prowadzą do szczęścia zawiera również treści nowe w których współcześni ludzie nie wiedzą o co chodzi tylko nieświadomi ludzie myślą że ta książka jest zła

podpis napisał(a):

[2016-07-09]

Moj najlepszy modlitewnik...brewiarza tylko nie mam.... od Babci dostalem...

aneczka napisał(a):

[2016-07-06]

Kupiłam "Armię" i po prostu odpycha mnie od tej książki. Wiem, że niektórzy chcą wiedzieć więcej i wniknąć w tajemnice Boże, ale Pan kocha prostotę i bazowanie na Piśmie Świętym. Trudno to wytłumaczyć, ale "Arka" wciąga jak narkotyk, tu modlitwy z objawienia takiego , tam takiego, czytasz i zatacasz sie, nie liczy się dla Ciebie osobowy Bóg. to tak jakbyś pod jej wpływem poznwał wiedzę tajemną, której Kościół "broni" swoim wiernym. Od kiedy modlę się po prostu uwielbiając Pana, dziękując mu za wszystko, co dzieje się w moim życiu, odrzuca mnie od "Arki". Chyba bardiej też chcę dzielić się wiarą, zapraszać innych do pielęgnowania relacji z Bogiem, niż szukania objawionych modlitw i nowinek. Wolę rozmawiać z Panem niż wypełniać cały mój czas na modlitwę na odmawianie modlitw z modlitewnika... Czy ktos ma podobnie jak ja?

Krzysiek napisał(a):

[2016-03-10]

Ta książka zawiera wiele modlitw które po wymówieniu zbawią dusze przed wiecznym potępieniem i dusze w czyśćcu cierpiące. Polecam wam różaniec drogi krzyżowej koronkę do miłosierdzia bożego różaniec do krwi Chrystusa koronkę za konających modlitwa świętej Gertrudy ratująca 1000 dusz i wiele innych modlitw.

Piotrek napisał(a):

[2016-02-25]

To jest prawda ja też sądzę że ta książka prowadzi do świętości

piękna książka napisał(a):

[2016-02-13]

polecam wszystkim tą książkę ta książka zawiera modlitwy które dają mi szczęście i wzrost świętości każdy katolik powinien mieć tą książkę w swoim domu ponieważ jest bezcenna a kosztuje około 22 zł można ją kupić w księgarni przez stronę internetową i w sklepach katolickich

podpis napisał(a):

[2016-01-22]

Drodzy panie i panowie nie przejmujcie się tym że Armia Najdroższej Chrystusa zawiera dwie modlitwy które nie zostały zatwierdzone przez Kościół Chrzest dzieci nienarodzonych i modlitwy do Archaniołów .Ta książka zawiera 99 procent modlitw które z pewnością pochodzą z skarbca kościelnego. Modlitwy do Krwi Chrystusa zawarte w tej książce są najlepszą bronią do walki z szatanem i ratowaniem dusz . Ludzie nie słuchajcie się tych osób które mówią złe rzeczy na temat Armii Najdroższej Krwi CHRYSTUSA ponieważ mam wrażenie że te osoby są opętane przez szatana który pragnie aby ludzie nie modlili się z tej bezcennej książki a szczególni do Krwi Chrystusa.

Jaras napisał(a):

[2016-01-09]

Polecam serdecznie, modlitwy w nim zawarte odmawiane z wiarą prowadzą do pełnej wolności od wszelkich ciężkich grzechów świadczę własnym życiem. Amen.

Krzysztof Witoszyński napisał(a):

[2016-01-03]

Szatan wie że Armia Najdroższej Krwi jest skuteczną bronią do walki ze złem i dobrym sposobem do nawrócenia wielu ludzi i właśnie dlatego szatan kusi ludzi aby mówili same złe rzeczy na temat książki Armii Najdroższej Krwi Chrystusa . Modle się z tej książki pół dnia ponieważ jestem pewny że dzięki tym modlitwą uratuje wiele tysięcy dusz od wiecznego potępienia i dusz czyśćcowych . najpotężniejsze modlitwy jakie znam to ---modlitwa ratująca milion dusz przed piekłem , modlitwa ratująca 1000 dusz z czyśćca , zanurzenie w Najdroższej Krwi Chrystusa ,modlitwa na oślepienie szatana , Różaniec Drogi Krzyżowej, Adoracja Najświętszych Ran Jezusa Chrystusa , Koronka do Miłosierdzia Bożego ,Koronka za Konających . Gdy odmawiałem tajemnice szczęścia to już w połowie roku udało się mi pokonać nałóg który mnie męczył , a teraz jestem wolny

Ostrzegam! napisał(a):

[2015-12-03]

Ostrzegam bardzo poważnie przed tym modlitewnikiem. Pozornie prowadzi do wzmożonej pobożności, ale w istocie wiedzie na manowce fałszywych objawień. Modlitewnik jest propagowany m.in. w środowisku skupionym wokół ks. Natanka, przed którym ostrzegają księża egzorcyści. Są przypadki zniewoleń i opętań osób mających styczność z fałszywymi objawieniami! Proszę o wielką ostrożność!

Basia napisał(a):

[2015-11-14]

Ale co w tym , przepraszam złego , że się modlę z tej książeczki , bo nie rozumię . Modlę się z niej już ok 7 lat , bardziej zbliżyłam się do Boga i uważam że wiele mi pomogła . Przyznam jednak rację co do ukrytych męk Pana Jezusa w ciemnicy , bo też mnie to zastanowiło , ale poza tym nie znalazłam w niej nic sprzecznego z moimi poglądami. Jeżeli modlimy się i z wiarą prosimy to Pan Bóg na pewno nas wysłucha i nie pogniewa się czy to ta modlitwa pochodzi z tej książeczki , czy z książeczki którą dostaliśmy na I Komunię świętą . Zdziwiło mnie kiedy poszłam do księgarni i chciałam zakupić tą książeczkę i powiedziano mi że jest wycofana i nie można się z niej modlić . Co się dzieje z tym światem ?

Ważne napisał(a):

[2015-08-10]

Książka jest wydawana przez sektę z Kanady. Zawiera modlitwy wraz z obietnicami niezatwierdzonymi przez Kościół Katolicki. W obietnicach łamie się wolną wolę człowieka. Książka zawiera fałszywe opisy męki Pańskiej, które nie miały miejsca. Zaleca się spalić i przestrzegać innych przed zakupem.

Conrad napisał(a):

[2015-02-23]

@ Mariusz: tak, znamy! Tajemnica Szczęścia od Pana Jezusa poprzez św. Brygidę działa <3

podpis napisał(a):

[2015-01-30]

Modlitwa jest darem danym od Boga, to Bóg otwiera serce i umysły, pobudza pragnienie "współuczestniczenie na drodze do zbawienia" swoim oraz bliźnich, między innymi poprzez rozważania męki Pana Jezusa. Módlcie się o taką łaskę a zrozumiecie czym jest " Armia Najdroższej Krwi Jezusa Chrystusa", kto się modli do Ducha Świętego otrzyma odpowiedź. Co do samego modlitewnika, dar roztropności - nie znam ani jednej Duszyczki, która korzysta z modlitw tam zawartych i nie jest w stanie łaski uświęcającej. Modlitwa jest potrzebą płynącą z serca. Modlitewnik towarzyszy mi już 16 lat i choć nie posiada Imprimatur to jest "dobrym podręcznikiem w szkole duchowej". Dla wątpiących, proszę pytać spowiednika kiedy pojawią się wątpliwości. Niech Bóg błogosławi + Aniela

Mariusz napisał(a):

[2014-11-25]

Bardzo poważna i prawdziwa jest ta książeczka według mnie, zacząłem modlić na jej modlitwach i jest mi jakoś lepiej. Znalazłem jeszcze modlitwę całkiem inną, gdzie indziej, na której się modlę. Nazywa się: "tajemnica szczęścia piętnaście modlitw". Zna ktoś ją? Odmawia się ją przez rok i jest bardzo dużo obietnic dla odmawiających.

Piotr napisał(a):

[2014-10-31]

Pragnę odnieść się do komentarza Croisade dotyczącego objawień w Medjugorie. Ktoś kto był w tym świętym miejscu wie ile łask Tam się dostępuje przez Maryje, miejsce to jest największym konfesjonałem chyba na całym świecie, rzesze ludzi się tam nawraca, czesto po wielu latach życia w grzechu dostępuje łaski Miłosierdzia w Sakramencie pokuty. Zachęcam do odwiedzenia naszej Mamy Maryii Królowej Pokoju w Medjugoriu, z Medjugorie wraca się będąc już innym człowiekiem. Ale najlepiej żeby to była kilku dniowa pielgrzymka, gdyż jedno, czy dwu dniowy pobyt nie oddaje wszystkiego. JP II początkiem lat 8O powiedział: "Gdybym nie był Papieżem, dawno bym był w Medjugoriu" .Poczytajcie stanowiska Kościoła na temat Medjugorie, przyzwolenie jest . Zatwierdzone być nie może dopóki trwają objawienia, a tak jest, tak też było ze wszystkimi objawieniami na całym świecie. Nie musicie wierzyć, że Maryja się tam objawia, nie masz grzechu, ale możesz modlić się jako w Sanktuarium Maryjnym. Poczytajcie ile było przeciwności by uznać objawienia np w Fatimie. Zanim wyda się jakąś opinie trzeba się upewnić, a nie strzelać tym, co usłyszałem od ludzi którzy nie mają wiedzy na dany temat. Piszę to w duchu łagodności i braterskiego pouczenia, wasz brat Piotr. Pozdrawiam Wszystkich Płomieniem Miłości Niepokalanego Serca Maryii.

Niko napisał(a):

[2014-10-21]

Rewelacyjny modlitewnik. Polecam także świetną lekturę Szatan istnieje naprawdę.

MAREK napisał(a):

[2014-07-22]

KU.PILEM TE KASIAZKE NA SPOTKANIU CHARYZMATYCZNYM .WRAZ Z TYM MODLITEWNIKIEM ZMIENILO MI SIE ZYCIE ,,,,GDY ZACZYNAM SIE MODLIC DOZNAJE MROWIENIA ,DRESZCZY ,CZUJE OBECNOSC DUCHA SWIETEGO ,,,..nigdy PRAWIE SIE NIE MDOLILEM ALBO SLABO I NIEDBALE A TERAZ TO NIERAZ 2, GODZ... DO KOSCIOLA LECE NA PODSKOKI , NAWIEDZAM SWIATYNIE NAWET WTEDY GDY POJADE PO ZAKUPY A PARKONG NA PRZECIWKO SWIATYNI ,MUSZE WEJSC , I ZMOWIC CHOC ZDROWAS MARIO ,I OJCZE NASZ.......MAM TAKIE WRAZENIE ZE TA KSIAZKA JUZ URATOWALA ZNAJOMEGO OD WIECZNEGO POTEPIENIA ,,,,POPARZYLEM SIE ,ZAPALILA SIE ODZIEZ NA MNIE I TEN BOL OFIAROWALEM ZA UMIERAJACEGO ZAGROZONEGO POTEPIENIEM ,I W TYM CZASIE UMARL SASIAD KTORY NIGDY NIE CHODZIL DO KOSCIOLA I PIL ALKOCHOL......

Croisade napisał(a):

[2014-07-16]

Mi się tylko dwie rzeczy nie spodobały w tej książce:uznawanie fałszywych objawień w Garabandal i niezatwierdzonych w Medjugorje(które są podejrzane).Tak poza tym wszystko jest ok.Deo gratias! :)

podpis napisał(a):

[2014-06-25]

Przepraszam .Widocznie Pan jest ta Sekta I tym Zlem pod pozorem Dobra .Ja modle sie juz od pieciu lat i Dziekuje Bogu za wiele Lask otrzymanych Pozdrawiam

podpis napisał(a):

[2013-12-28]

ostrzegam przed Arkiem... Tylko szatan zniechęca do modlitwy

podpis napisał(a):

[2013-10-07]

Jeżeli w książeczce są modlitwy tudzież odniesienia do objawień nie zatwierdzonych przez Kościół, to moim zdaniem nie ważne jak piękne i wzniosłe będą te akty modlitewne, książeczkę należy odrzucić i z niej nie korzystać. Zwykłe BHP, w Kościele jest tysiąc pięknych modlitw, z których można śmiało korzystać. Po co sięgać po coś co trąci, jak ma się obok rzeczy pewne.

m.s. napisał(a):

[2013-09-30]

prosze się nie kierować tą ksiązeczką. ja też myślałam ,że jest dobra.,natomiast w niej jest kilka fałszywych objawień i nawet ksiądz ma problemy z rozeznaniem złych modlitw zawartych w tej książeczce. chodzi napewno o rycerzy bożego miłosierdzia i moim zdaniem o armię maryi przeciw szatanowi. prowadzą one zwłaszcza do pychy a to nie jest dzieło boże

gosia napisał(a):

[2013-09-29]

mam wydanie z roku 1994.Jest to wydanie 2 rozszerzone.Wydane przez Katolicki Osrodek Wydawniczy Instytutu Milosierdzia Bozego w Kanadzie.Ja osobiscie nie znalazlam tam nic niezgodnego z nauka Kosciola Katolickiego.Modle sie modlitwa:siedm Ojcze Nasz i siedem Zdrowas Maryjo ku czci Najdrozszej Krwi Jezusa Chrystusa(odmawia sie ja przez 12 lat,oto kilka obietnic Jezusa dotycacych tej modlitwy -dusze waszych krewnych az do czwartego pokolenia nie pojda do piekla,kto odmawia te modlitwe zostanie w godzine smierci zabrany bezposrednio do nieba).Odmawiam tez Koronke do Ducha swietego-niesamowita modlitwa.I litanie do Przenajswietszej Krwi z egzorcyzmem prostym na koncu,ktory brzmi: Ojcze Niebieski,przez Niepokalane i mieczem przebite Serce Maryji,ofiaruje Ci Najdrozsza KREW i Rany Jezusa Chrystusa,aby Maryja nasza Matka starla glowe szatana i z Archaniolem Michalem oraz ze wszystkimi aniolami stracila do piekla zle duchy a wszystkie ich dziela i plany znisczyla,szczegolnie obecnie w tej godzinie a nade wszystko w naszej ojczyznie.(do odmawiania nawet co godzine )Taka wladze ma Maryja od Boga co potwierdza Maria z Agredy w zywocie Matki Bozej.No to chyba staje sie jasne dlaczego szatan tak ninawidzi tej ksiazeczki.Z bogiem

reniak napisał(a):

[2013-08-26]

Faktycznie Kościół Katolicki nie uznał objawień w Niemczech, o których jest mowa w tej książeczce jak i o chrzcie dzieci nienarodzonych...jest wiele w tej książeczce modlitw, z którymi Kościół się nie zgadza. Zapytajcie księży w swojej parafii.

a napisał(a):

[2013-08-25]

powiem tak ze ta ksiazka ma sprawy popatre przes kosciol ale niektore nie sa.

Paweł napisał(a):

[2013-08-11]

Saletyni ostrzegają przed tą książką w specjalnym liście: http://saletyni.pl/dzialalnosc/listy-religijne-2005-3

Dominika 17 napisał(a):

[2011-11-22]

Panie Arku sekta to grupa społeczna stanowiąca odłam wśród wyznawców jakiejś religii...a tu w obecnej książce nie ma odmiennych treści niezgodnych ze Słowem Bożym. Pewnego wieczoru, rozżalona, myśląca,że nic nie ma sensu, sięgnęłam po tą książkę i przeczytałam kilka stron, m.in o 15 torturach Pana Jezusa w ciemnicy. W pewnym momencie uświadomiłam sobie jak Pan Jezus musiał nas miłować, że tyle zdołał dla nas poświęcić, tyle cierpienia jakiego nikt wyobrazić sobie nie może.. A my przechodzimy obojętnie obok krzyża, odwracamy się, niekiedy naśmiewamy.. a Pan Jezus za każdym razem wybacza i jednocześnie cierpi widząc tak mało osób rozważających jego cierpienie...:(

podpis napisał(a):

[2011-05-06]

Polecam, sama musze pomyslec o zakupie już trzeciej ksiażeczki bo dwie juz się zużyły. Jest to zaproszenie do modlitwy, pokuty, zadośćczynieniu w tych trudnych ostatecznych czasach wjakich przypadło nam zyc. Nikt kto czyta te słowa nie powinien sie zwalniać od odpowiedzialnosci za to zaproszenie. przez wiernośc modlitwom otrzymałam wiele łask, serdecznie polecam.

Marcin napisał(a):

[2011-01-17]

Polecam sam korzystam z książki od ok. 4 miesięcy i jest rewelacyjna. Pomogła mi ona odnaleźć Boga ponownie, dzięki czemu więcej się modlę na różańcu i czczę Pana Boga przez jego Syna Jezusa Chrystusa. Naprawdę polecam tą książeczkę niema w niej ani krzty o sekcie !!! Dzięki niej zbliżyłem się do Boga bardzo, chodzę często do spowiedzi i komunii św. Zawiera dużo modlitw i tych bardzo znanych (litanie, różaniec) oraz modlitw różnych osób świętych np. świętej Brygidy, Faustyny i wielu wielu innych.

podpis napisał(a):

[2010-12-20]

Wspaniala ksiązka ,kupujcie a nie bedziecie załowali wydanych pieniędzy

AMEN napisał(a):

[2010-02-05]

Pan Arek na innych stronach też pisze, że to sekta. Nie zgadzam się z tym, posiadam tę książkę od kilku lat i uważam, ze Modlitwy w niej zawarte mogą zbliżyć do Zbawiciela i nauczyć oddawania głębszej czci PANU JEZUSOWI. Nie widzę tu żadnego zła pod pozorem dobra. W przeciwnym razie proszę podać mi przykłady z tekstu, w którym ta książeczka kłamie, bądź odciąga od PANA do diabła. pzdr

one2meco napisał(a):

[2009-09-27]

Witam? Dlaczego sadzie Pan ze to sekta? Mam w rodzinie osobe ktora jest mocno zainteresowana ta ksiazeczka. pozdrawiam.

arek napisał(a):

[2009-09-22]

Ostrzegam przed tą sektą. Zło pod pozorem dobra...

Dodaj swój komentarz:

Podaj wynik dodawania: 1 + 1= (zabezpieczenie antyspamowe)