środa, 23 maj 2012 › Przejdź do portalu Sanctus.pl

     INTERNETOWA  KSIĘGARNIA   KATOLICKA   >> SANCTUS <<

Michele Gualano

Historia ojca Pio

opowiedziana dzieciom

Cena: 1880


Pośrodku ogromnego tłumu ludzi byłem także i ja, miałem dziesięć lat, a moja mama trzymała mnie za rękę. Wszyscy czekaliśmy na przemówienie ojca Pio, a kiedy wreszcie ukazał się, przywitała go burza oklasków, a tysiące białych chusteczek powiewało w powietrzu. Z mikrofonów dobiegł nas jego głos: „Teraz Dom Ulgi w Cierpieniu jest małym ziarnem, lecz kiedyś wyrośnie na ogromne drzewo, miasteczko szpitalne...”.

W tej książce historia Ojca Pio opowiadana jest dzieciom w sposób prosty i urzekający. Autor czerpie z olbrzymiej istniejącej dokumentacji oraz powołuje się na osobiste wspomnienia.

Michele Gualano, urodził się w San Marco w Lamis, miejscowości w regionie Gargano, w 1946 r. Żyje w Turynie z żoną i dwojgiem dzieci. Skończył studia pedagogiczne, nauczał w wielu szkołach podstawowych.

 


liczba stron: 128
oprawa: twarda
format: 195 x 270

Recenzje:

Zobacz inne książki autora: Michele Gualano

Opinie Klientów:

Magda napisał(a):

[2012-04-16]

książka fajnie napisana, niestety słaba korekta. Dużo błędów językowych, a w przypadku dzieci czytających samodzielnie to bardzo ważne. No i jeden błąd formalny, Święto Trzech Króli jest 6 stycznia a nie 6 grudnia ( str. 21)

Dodaj swój komentarz:

Podaj wynik dodawania: 2 + 6= (zabezpieczenie antyspamowe)

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również: