piątek, 28 kwiecień 2017 › Przejdź do portalu Sanctus.pl

     INTERNETOWA  KSIĘGARNIA   KATOLICKA   >> SANCTUS <<

Dekalog- Jan Paweł II. Pamiątka beatyfikacji Jana Pawła II

Głos Ojca Świętego na 10 płytach CD- pielgrzymki do Ojczyzny

Cena: 4900

Niedostępny

Album ten powinien zagościć we wszystkich polskich domach. Stanowi on nie tylko wyjątkową pamiątkę niezwykle doniosłego wydarzenia, które miało miejsce 1 maja tego roku w Rzymie, ale również cenny zbiór homilii, przemówień i katechez, które Jan Paweł II wygłosił do rodaków podczas swoich ośmiu pielgrzymek do Ojczyzny. Zebrane wystąpienia papieskie dotyczą fundamentalnego tematu dla wszystkich wierzących - mianowicie Dekalogu.
 
Zestawienie Dziesięciu Przykazań zamykają rozważania dotyczące nakazu miłości Boga i bliźniego, szczególnego tematu ostatniej wizyty Ojca Świętego w Polsce. Książka zawierająca 10 płyt CD z pewnością przemówi do serc i umysłów odbiorców, rozpalając w nich radość i wdzięczność za dar pontyfikatu Jana Pawła II i prowadząc ich do głębszej refleksji nad własną wiarą.
 
Dekalog - Jan Paweł II to zilustrowana kilkudziesięcioma zdjęciami pamiątka beatyfikacji Jana Pawła II oraz zapisane na 10 płytach CD niezapomniane papieskie słowa wypowiedziane podczas pielgrzymek do Polski.

liczba stron: 24
oprawa: twarda
format: 245x345 mm

Recenzje:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również:


Opinie Klientów:

Dodaj swój komentarz:

Podaj wynik dodawania: 4 + 1= (zabezpieczenie antyspamowe)