środa, 26 kwiecień 2017 › Przejdź do portalu Sanctus.pl

     INTERNETOWA  KSIĘGARNIA   KATOLICKA   >> SANCTUS <<

Peter Seewald

Jezus Chrystus. Biografia - oprawa twarda

Cena: 5990


Peter Seewald, autor między innymi bestsellerowego wywiadu książkowego z Benedyktem XVI, zaprasza do lektury chyba najbardziej oryginalnej, zaskakującej, odważnej, a jednocześnie autentycznej i rzetelnej biografii Jezusa Chrystusa.

Co fascynuje ludzi do dziś w Jezusie Chrystusie? Czy dysponujemy prawdziwym obrazem Nazarejczyka? Co wiemy o Nim dzisiaj? Jak należy czytać teksty biblijne, aby odszyfrować ukryty w nich kod? Wyruszywszy w podróż śladami Męża z Nazaretu z tymi pytaniami w plecaku, autor nie cofa się przed poruszaniem tematów tabu, kreśląc dynamiczny i fascynujący obraz Jezusa Chrystusa, jakiego jeszcze nie było. Dziennikarski styl sprawia, że książkę czyta się znakomicie.Warto, by tę książkę przeczytał każdy wierny wyznawca Chrystusa!


WYRÓŻNIENIE FENIKS 2012
w kategorii: ‘publicystyka religijna
    Za wnikliwe i poruszające, ze względu na wytrwałość autora, poszukiwanie prawdy o życiu i działalności Jezusa Chrystusa. Kapituła doceniła dbałość autora w śledzeniu kolejnych etapów życia i misji wypełnianej przez Męża z Nazaretu w połączeniu z dogłębną analizą historii i kultury regionu, w którym działał oraz umiejętne odczytywanie zapisów biblijnych, co doprowadziło autora do konstatacji o wadze uniwersalności i ponadczasowości charakteru dokonań i nauki Chrystusa.Zobacz Jezus Chrystus. Biografia - oprawa miękka
Zobacz inne książki autora: Peter Seewald

liczba stron: 552
oprawa: twarda
format: 235x170

Peter Seewald

Recenzje:

„Świetna książka o Jezusie Chrystusie”.

Benedykt XVI

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również:


Opinie Klientów:

Dodaj swój komentarz:

Podaj wynik dodawania: 1 + 7= (zabezpieczenie antyspamowe)