wtorek, 25 kwiecień 2017 › Przejdź do portalu Sanctus.pl

     INTERNETOWA  KSIĘGARNIA   KATOLICKA   >> SANCTUS <<

Marek Balon, reż. Peter Sykes

Czas Jezusa. Świat, w którym żył Zbawiciel... +DVD

+ film "Jezus"
Kolekcja: Uczta Duchowa

Cena: 3490

Niedostępny

Publikacja ta pomoże nam poznać świat, w którym żył Zbawiciel i znaleźć odpowiedzi na nurtujące nas pytania: Kiedy tak naprawdę narodził się Jezus? W jakich warunkach przyszło żyć i nauczać Chrystusowi? Kim był Herod Wielki? Dlaczego Piłat skazał Jezusa na śmierć? Jaka sytuacja polityczna, gospodarcza i kulturowa panowała w Jerozolimie w czasach Zbawiciela? Jakie były początki chrześcijaństwa?


Film Jezus to najczęściej oglądana w historii fabularna ekranizacja życia Jezusa. Obejrzało go do tej pory ponad 4 miliardy ludzi. Wyprodukowany w 1979 roku w celach ewangelizacyjnych obraz kilka lat później trafił do Polski, a jego pokazy organizowane w tysiącach kościołów stawały się lokalnymi, ale bardzo niezwykłymi wydarzeniami.


Autentyzm tego filmu powoduje, że widz czuję się, jakby wędrował po Palestynie wraz z Mesjaszem. Twórcy nie pozwolili sobie jednak na twórczą fantazję. Każde słowo wypowiedziane w filmie przez Jezusa pochodzi z Pisma Świętego.Zobacz wszystkie książki z serii Uczta Duchowa


liczba stron: 59
oprawa: twarda
format: 190x295

Marek Balon, reż. Peter Sykes

Recenzje:


Opinie Klientów:

Dodaj swój komentarz:

Podaj wynik dodawania: 9 + 8= (zabezpieczenie antyspamowe)