środa, 26 kwiecień 2017 › Przejdź do portalu Sanctus.pl

     INTERNETOWA  KSIĘGARNIA   KATOLICKA   >> SANCTUS <<

Chcę widzieć Boga + CD

Karmelitański śpiewnik liturgiczny

Cena: 7000


Śpiewnik zawiera pieśni na kolejne okresy roku liturgicznego, melodie części stałych mszy i psalmów responsoryjnych oraz wiele pieśni karmelitańskich, z tekstami naszych świętych.

"W duchowych zasobach Kościoła niepoślednią cząstkę stanowi dziedzictwo Karmelu, a zwłaszcza to wszystko, czym Bóg zechciał obdarować świętą Teresę od Jezusa i świętego Jana od Krzyża, powołując ich do wstępowania na mistyczną Górę Karmel.

Specyfika duchowości Karmelu polega na życiu z Bogiem w zażyłości i przyjaźni, aż po łaskę zjednoczenia z Nim, kiedy pragnienie Teresy od Jezusa: „Chcę widzieć Boga” staje się rzeczywistością.

Posiadanie tak wielkich dóbr powoduje, że jest naszą powinnością – a może bardziej potrzebą serca – aby nimi się dzielić. Taka jest właśnie przyczyna opublikowania niniejszego Śpiewnika liturgicznego „Chcę widzieć Boga”, którego teksty w przeważającej mierze wyszły spod pióra świętych Karmelu, zwłaszcza Teresy od Jezusa i Jana od Krzyża, albo są inspirowane ich myślą i głębią duchowego doświadczenia." ( Ze wstępu)


Dołączona płyta CD - pieśni ze śpiewnika w wykonaniu profesjonalistów i sióstr karmelitanek bosych

oprawa: twarda
format: 240x170mm
liczba stron: 410

Recenzje:


Opinie Klientów:

Dodaj swój komentarz:

Podaj wynik dodawania: 5 + 6= (zabezpieczenie antyspamowe)