Kategorie add

Szybki kontakt

Szybki kontakt


Nowe produkty

Nowe produkty

Promocja

Zestaw: Maryja. Kobieta naszych czasów + Różaniec srebrny 6 mm w pudełku - kamień naturalny - agat fuksja

ZEST-2039

Ten pakiet zawiera

Różaniec srebrny 6 mm w pudełku - kamień naturalny - agat fuksja
139,00 zł
x 1
Antonio Bello - Maryja. Kobieta naszych czasów
25,00 zł
x 1
164,00 zł
147,60 zł Zniżka 10%

Zamiast 164,00 zł

Stan magazynowy: Mała ilość.

 • Bezpieczne płatności Bezpieczne płatności
 • Zwrot do 14 dni Zwrot do 14 dni
 • Dostawa od 12.50 zł Dostawa od 12.50 zł
  ?
  Sposób dostawy Czas realizacji* Koszt
  InPost Kurier 1-2 dni Od 9,90 zł
  InPost Kurier (pobranie) 1-2 dni Od 14,90 zł
  Paczkomaty 1-2 dni Od 11,50 zł
  Paczkomaty (pobranie) 1-2 dni Od 14,90 zł
  Kurier DPD 1-2 dni Od 14,00 zł
  Kurier DPD (pobranie) 1-2 dni Od 16,90 zł
  Odbiór osobisty 1-2 dni -
  Kurier DHL / Fedex 4-7 dni Zal. od wagi paczki

Antonio Bello - Maryja. Kobieta naszych czasów

Zakochany w Maryi, zmarły w opinii świętości biskup Antonio Bello w miłosnych wyznaniach o Najpiękniejszej Kobiecie w historii świata!

Ta, która potrafi oczarować serce każdego mężczyzny i każdej kobiety na świecie, w najpiękniejszy sposób olśniła biskupa Bello - ks.Dominik Chmielewski

Posłuchaj, jak Duch Święty odkrywa tajemnice serca Maryi swemu kapłanowi, jak przez niego prowadzi każdego z nas do zachwytu nad pięknem Maryi, która jest Matką nie tylko Boga, ale też każdego człowieka.

Maryja chce być nam najbliższa, jak to tylko możliwe, chce uczestniczyć w najmniejszych drobiazgach naszego dnia, chce być kobietą naszych czasów – dla Ciebie i dla mnie, aby zaprowadzić nas do Nieba drogą najprostszą i najpiękniejszą, bo przez Jej Serce.

O Autorze:

Antonio Bello (1935–1993), urodzony we Włoszech w prostej, żyjącej tradycjami rodzinie. Podążając za głosem powołania, wstąpił do seminarium i oddał swoje życie służbie ludziom oraz zgłębianiu tajemnic miłosierdzia Boga i piękna Jego Matki.

Mianowany biskupem w regionie Apulia, przyciągał rzesze wiernych, którzy z zachwytem dla wrażliwości swego kapłana wsłuchiwali się w głoszone przez niego słowo Boże. Znany z odważnego wzywania do pokoju na świecie i skromnego życia, często przebywał wśród ludzi – na ulicach, w restauracjach, w miejscach odpoczynku i pracy.

Pod koniec życia zachorował na raka. Zmarł w opinii świętości, wpatrując się w wizerunek Matki Bożej. W 2007 roku papież Benedykt XVI rozpoczął jego proces beatyfikacyjny.

Różaniec srebrny 6 mm w pudełku - kamień naturalny - agat fuksja

"Różaniec to potężna broń. Używaj jej pewnie, a zaskoczą cię skutki" - święty Josemaria Escriva

Agaty są kamieniami z bogatą historią, niezwykle cenione, piękne i możliwe do pozyskania jedynie naturalnymi metodami – wydobyciem z wnętrza skał.

Nazwa tego kamienia pochodzi od włoskiej rzeki Achates (dziś nosi ona nazwę Dirillo).

Od wieków agaty uważane były za kamienie o wielkiej wartości. Wykorzystywano je do tworzenia przeróżnych przedmiotów sztuki zdobniczej. Najbardziej znanym przedmiotem, gdzie został wykorzystany ten cenny kamień to kielich św. Wojciecha z przełomu IX i X wieku. Czas największego zachwytu nad agatem przypada na czas baroku. Z tego okresu pochodzi sekretarzyk Jana III Sobieskiego wykonany właśnie z wspomnianego kamienia.

Agaty są wielobarwne. Rozmaitość pasm kolorów zależy od domieszek mineralnych. Jednak dzięki swej porowatej strukturze można je barwić.

Dostępny w naszej ofercie różaniec wykonany z agatu o barwie fuksji zachwyci swym pięknem osoby o najwyższych wymaganiach estetycznych. Każdy paciorek wykonany we włoskiej pracowni rękodzielniczej ma średnicę 6 mm. Wszystkie łączniki wraz z krzyżem wykonano ze srebra próby 925.

Poza pięknem zewnętrznym niesie on ze sobą piękno modlitwy różańcowej. Ta modlitwa ku czci Matki Bożej, będąca również nieocenionym egzorcyzmem, zalecana jest każdemu bez wyjątku.

Starannie wykonany różaniec jest idealny do własnej codziennej modlitwy lub jako prezent na wszelkie okazje: chrzest, I Komunię Świętą, bierzmowanie, ślub, prymicje. Sprawdzi się także jako podarunek na uroczystości rodzinne: urodziny lub rocznice.

Eleganckie pudełko, w którym umieszczony jest różaniec, oraz dołączony certyfikat dopełniają ekskluzywnego charakteru podarunku.


Srebro: próba 925
Kamień: agat fuksja
Waga srebra: do 5 gr
Średnica paciorków: 6 mm

SUMUS

Zapytaj o produkt

pola oznaczone gwiazdką(*) są wymagane

 

Opinie

Dodaj opinię

Zestaw: Maryja. Kobieta naszych czasów + Różaniec srebrny 6 mm w pudełku - kamień naturalny - agat fuksja

Dodaj opinię