Kategorie add

Szybki kontakt

Szybki kontakt


Bestseller

Mord Rytualny - przyczynki historyczne

405
25,00 zł
2 dni robocze
Stan magazynowy: Duża ilość.

 • Bezpieczne płatności Bezpieczne płatności
 • Zwrot do 14 dni Zwrot do 14 dni
 • Dostawa od 12.50 zł Dostawa od 12.50 zł
  ?
  Sposób dostawy Czas realizacji* Koszt
  InPost Kurier 1-2 dni 9,90 zł
  InPost Kurier (pobranie) 1-2 dni 14,90 zł
  Paczkomaty 1-2 dni od 11,50 zł
  Paczkomaty (pobranie) 1-2 dni od 14,90 zł
  Kurier DPD 1-2 dni 18,00 zł
  Kurier DPD (pobranie) 1-2 dni 20,00 zł
  Odbiór osobisty 1-2 dni -
  więcej informacji

Książka „Mord rytualny – przyczynki historyczne” jest swoistą kontynuacją „Tajemnic Talmuda”, która to ukazała się nakładem wydawnictwa religijnego 3DOM. W publikacji poruszony jest temat mordów rytualnych, rzekomo dokonywanych na dzieciach chrześcijańskich przez wspólnotę żydowską. Ten przeraźliwy proceder miał trwać przez wiele stuleci, niektórzy uważają, że może on trwać nawet do dziś. Zainteresowanie tematem wznieca fakt, że rzekome działanie tuszowane jest swego rodzaju kurtyną milczenia.

Opis szokujących i przerażających wydarzeń

Publikacja bierze pod lupę sprawę morderstwa 3-letniego Simona – chłopczyka pochodzącego z chrześcijańskiej rodziny, a także sąd żydowski we lwowskim Kościele Archidiecezjalnym z roku 1759, ostatni fragment książki przedstawia natomiast refleksje Grzegorza Brauna na temat owych mordów rytualnych.

„(…) Wydawnictwo 3DOM składa na Państwa ręce ten zbiór pism (tam, gdzie trzeba ujednolicając pisownie przy zachowaniu oryginalnej formy), przypominających i mówiących o tym, że mordy rytualne nie są „sprzeczne ze zdrowym rozsądkiem i faktami”.
- wydawca Tomasz Grzegorz Stala

Mord Rytualny kontynuacja Tajemnic Talmuda

Negowanie historyczności żydowskich mordów rytualnych jest kluczowym kłamstwem założycielskim systemu autocenzury zwanej dziś poprawnością polityczną. Nic się w tej sprawie nie zmienia – od czasu kontrowersji Reuchlina z Pfefferkornem (XVI w.) czy lwowskiej dysputy frankistów z talmudystami (XVIII w.), przez nagonkę na ks. Pranajtisa (XX w.) czy samokrytykę autora „Krwawej Paschy” prof. Toaffa (XXI w.), aż po trwającą właśnie nagonkę na ks. prof. Guza – kto ośmiela się badać i ujawniać fakty, ten pada ofiarą oskarżeń (istotnie rytualnych) o ignorancję lub/i antysemityzm. Wobec takiego szantażu świat akademicki rejteruje na z góry upatrzone pozycje judeo-idealistycznej haggady. A tymczasem bodaj najpotworniejszy wątek w dziejach narodu niegdyś wybranego pozostaje lekcją wciąż nieodrobioną.
- Grzegorz Braun

 

9788366227040

Opis

Format
120x170
Oprawa
miękka
Ilość stron
150

Zapytaj o produkt

pola oznaczone gwiazdką(*) są wymagane

 

Zobacz także

Opinie

Dodaj opinię

Mord Rytualny - przyczynki historyczne

Dodaj opinię