• Kategorie
  • Andreas Widmer - Strażnik Świętego Papieża

Symbol: MIN3003-NSPRZ-NPNK

Świadectwo o Janie Pawle II

29.90 -20% 23.92
szt. Do przechowalni
Cena przesyłki 13.5
Odbiór osobisty (Częstochowa) 0
Kurier InPost 13.5
InPost Paczkomaty 24/7 13.5
Kurier InPost (Pobranie) 17.5
InPost Paczkomaty 24/7 (Pobranie) 17.5
Kurier DPD 18
Pocztex Kurier48 (Pobranie) 20
Pocztex Kurier48 20
Kurier DPD (Pobranie) 23
W magazynie podręcznym 1 szt.
Waga 0.309 kg

Niesamowite świadectwo świętości Jana Pawła II, przekazane przez bezpośredniego świadka, człowieka, który jako szwajcarski gwardzista stał tuz przy boku papieża. To poruszające świadectwo, ukazujące w jaki sposób świętość Jana Pawła II inspirowała go i wciąż nie przestaje go inspirować, nawet w najtrudniejszym momentach jego życia, dając mu siłę do walki o to, co święty papież nazwał „wysokimi standardami zwyczajnego chrześcijańskiego życia”. Mam wielka nadzieje, ze książka przybliży wielu ludzi do Jana Pawła II, a przez niego do Chrystusa, któremu święty Papież, przez zawierzenie Matce Bożej, poświęcił całego siebie, aż po ostatnia chwile swojego życia na tym świecie.

kardynał Raymond Burke,

Prefekt Najwyższego Trybunału Sygnatury Apostolskiej

Ta fascynująca i bardzo osobista historia spotkań pewnego szwajcarskiego gwardzisty z Janem Pawłem II ujmuje czytelnika spojrzeniem na nieznane fakty z życia i pracy papieża. oraz jego osobistych strażników. Niezwykłe spotkania z papiezem ukształtowały życie i spojrzenie Andreasa Widmera na wiarę, rodzinę i prace – począwszy od służby w Gwardii Szwajcarskiej aż po prace w charakterze prezesa zarządu wielkich rm. Dobre i prawdziwe kierowanie ludźmi wymaga pojednania naszego życia zawodowego z życiem duchowym, zaś święty Papież i prezes Widmer to dwaj ludzie, którzy pokazują, jak w praktyce wygląda to na co dzień.

Imaculée Ilibagiza,
autorka biogra ficznej książki Ocalona aby mówić, świadectwa zbrodni ludobójstwa w Rwandzie w 1994 roku, w czasie wojny miedzy plemionami Tutsi i Hutu. Działaczka na rzecz praw człowieka, laureatka Nagrody Pojednania i Pokoju im. Mahatmy Gandhiego.

Andreas Widmer to uczciwy, dobry człowiek o wnikliwym umyśle. Jego przeżycia i nauki, które odebrał od najprawdopodobniej największego chrześcijanina naszych czasów, oferują nam wspaniały przykład tego, co naprawdę oznacza przywództwo i kierowanie ludźmi.

George Weigel,

biograf Jana Pawła II, wykładowca etyki i nauk politycznych

Niezwykła, powalająca książka. Andreas Widmer, który odniósł duży sukces w biznesie, poznał Jana Pawła II kiedy pełnił służbę w Gwardii Szwajcarskiej i odebrał od niego wspaniałe lekcje życia. Pomogły mu one wypracować w sobie takie wartości i nawyki, które pozwalają mu wydobywać to, co najlepsze z ludzi, którymi kieruje i posyłać ich na cały świat pełnych ducha i nadziei. Ta świetna książka to naprawdę dobra robota – jak przystało na Szwajcara – a przy tym jest wręcz skarbcem praktycznej mądrości – podaje mnóstwo przykładów na dziewięć najważniejszych zasad, których wcieleniem powinien być dobry lider. To jedna z tych cudownych książek, które nie tylko pomagają stać się lepszym, odnoszącym sukcesy liderem, ale czynią z człowieka po prostu lepszego mężczyznę i lepsza kobietę.

Michael Novak,

profesor filozo fii i nauk politycznych w American Enterprise Institute

Liczba stron 256
Format 145x205 mm
Oprawa miękka, skrzydełka
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.