• Kategorie
  • Chantel Hobbs - Nie używaj słowa dieta!

Brak towaru
29.00
Wpisz swój e-mail
Cena przesyłki 13.5
Odbiór osobisty (Częstochowa) 0
Kurier InPost 13.5
InPost Paczkomaty 24/7 13.5
Kurier InPost (Pobranie) 17.5
InPost Paczkomaty 24/7 (Pobranie) 17.5
Kurier DPD 18
Pocztex Kurier48 (Pobranie) 20
Pocztex Kurier48 20
Kurier DPD (Pobranie) 23
W magazynie podręcznym 0 szt.
Waga 0.335 kg
Raz na zawsze zakończ dramat zmagań z nieskutecznymi dietami! Jaki sekret pomógł Chantel Hobbs stracić niemal 100 kg nadwagi?

Chantel Hobbs już w wieku 14 lat przekroczyła 100 kg wagi.  W wieku trzydziestu lat przekroczyła wagę 160 kilogramów. Zdając sobie sprawę, że nadwaga stanowi już zagrożenie dla jej życia – wypróbowała kilkanaście programów dietetycznych. Bezskutecznie. Dzięki temu zrozumiała, że diety oferowane w bestsellerowych poradnikach tak naprawdę oferują ludziom złudzenia.
 
Propozycja Chantel nie jest dietą – ale kompletnym programem zmiany nastawienia, ćwiczeń i reformy stylu życia. Program ten pozwolił jej w sposób stały pozbyć się ponad 90 kg nadwagi. W niniejszej książce znajdziesz wszystkie informacje, potrzebne do efektywnego wdrożenia tego programu. Listy produktów żywieniowych i informacje dietetyczne, zestaw ćwiczeń z bogatym instruktażowym materiałem fotograficznym –
a przede wszystkim część motywacyjną, pokazującą, w jaki sposób musisz zmienić swoje myślenie, by uzyskać szczupłą sylwetkę.
Liczba stron 312
Format 140 x 200
Oprawa miękka

                     2001                                     dzisiaj
Przed i poFragment:
Koniec z wymówkami

Wierzcie lub nie, ale nadal trudno jest mi powiedzieć: „Kiedyś ważyłam prawie 160 kilogramów”. Nie dlatego, że wstydzę się tego, kim kiedyś byłam, ale ponieważ nie myślę już o sobie – i innych – w kategoriach wagi ciała.

Przez większość życia koncentrowałam się na liczbie, która pojawiała się na wadze i na odbiciu, które widziałam w lustrze. Moje zwycięstwo w wojnie z otyłością nie było ani szybkie, ani łatwe. Mieć nadwagę to toczyć osobistą walkę, która sprawia, że czujesz się niepewna i bezsilna. Wierz mi – próbowałam diet, modnych produktów i popularnych programów odchudzania, ale wciąż powtarzałam ten sam cykl tracenia i przybierania na wadze. Mówiąc wprost – diety nie działają. I nie zawsze przyczyną jest to, że zawodzi program. Jeśli próbowałaś – i nie udało ci się – zredukować swoją wagę i utrzymać ją pod kontrolą, to przyczyna, dla której wciąż się z tym borykasz, leży w twoim własnym podejściu.

Mogę się założyć, że użyłam wszystkich wymówek, jakie kiedykolwiek przyszły ci do głowy, może z dodatkiem kilku, o jakich nawet nie pomyślałaś. Istnieje wiele wykrętów. Na końcu tego wstępu wypiszę dwadzieścia najbardziej popularnych, którymi sama się posługiwałam lub które usłyszałam. Musisz wykroczyć poza nie wszystkie. Twoja jedyna nadzieja na sukces to podjęcie decyzji, że nie pozwolisz, by cokolwiek stanęło ci na drodze.

Dlaczego pozwalamy, by wymówki kontrolowały nasze życie, niszczyły zdrowie i upragnione szczęście? Mogłabym napisać książkę o zwątpieniu, wyparciu i nienawiści do siebie. To było moje życie przez wiele lat. Jednak w końcu dotarłam do momentu, w którym miałam już dosyć życia w ten sposób. Sukces przyszedł dopiero wtedy, gdy podjęłam kilka trudnych decyzji. Pokażę ci, jak podjąć te same decyzje, żebyś ty też mogła opowiedzieć historię własnego sukcesu.Spis treści
:

Przedmowa - Dr Barry S. Ross
Podziękowania
Wstęp: Koniec z wymówkami

Część pierwsza: podejmij decyzję
1. Noc, która zmieniła moje życie
Jak podjąć decyzję, że zrobisz ze swojego życia jak najlepszy uzytek

2. "Masz taką śliczną twarz"
Zmierz się z bolesną prawdą o tym, jak postrzegają cię inni

3. Dlaczego diety nie przynoszą efektów
Nie daj się dłuzej nabijać w butelkę!

4. Nie oglądaj się za siebie!
Czy to jest twój punkt zwrotny?

5. Kiedy ostatnio byłaś u szczytu powodzenia?
Czas puścić w ruch tryby swojego życia

6. Pięć decyzji, które zmienią twój sposób myślenia
Postanów, że nie pozwolisz, by życie przeciekało ci między palcami!

Część druga: Działaj
7. Etap pierwszy: Ruszaj się!
tygodnie 1-4

8. Etap drugi: Weź los w swoje ręce!
Tygodnie 5-8

9. Etap trzeci: Niech jedzenie stanie się nudne
Tygodnie 9-12

10. Etap czwarty: Wzmocnij się
Tygodnie 13-16

11. Etap piąty: Prawdziwe życie
Tydzień 17 - wieczność

Część trzecia: Żyj
12. Co trzeba wiedzieć o pradziwej redukcji wagi
Odpowiedzi na wasze pytaia, bez przemilczeń

13. Pięć sposobów na to, by twoja rodzina nabrała formy
Nigdy nie jest za wcześnie, żeby zacząć

14. Określ swój cel!
Masz dość sił, by każdą rzecz doprowadzić do końca

Czekam na wasze wiadomości!

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.