• Kategorie
  • Chcę widzieć Boga + CD

Karmelitański śpiewnik liturgiczny

Brak towaru
70.00
Wpisz swój e-mail
Cena przesyłki 13.5
Odbiór osobisty (Częstochowa) 0
Kurier InPost 13.5
InPost Paczkomaty 24/7 13.5
Kurier InPost (Pobranie) 17.5
InPost Paczkomaty 24/7 (Pobranie) 17.5
Kurier DPD 18
Pocztex Kurier48 (Pobranie) 20
Pocztex Kurier48 20
Kurier DPD (Pobranie) 23
W magazynie podręcznym 0 szt.
Waga 0.905 kg
Śpiewnik zawiera pieśni na kolejne okresy roku liturgicznego, melodie części stałych mszy i psalmów responsoryjnych oraz wiele pieśni karmelitańskich, z tekstami naszych świętych.

"W duchowych zasobach Kościoła niepoślednią cząstkę stanowi dziedzictwo Karmelu, a zwłaszcza to wszystko, czym Bóg zechciał obdarować świętą Teresę od Jezusa i świętego Jana od Krzyża, powołując ich do wstępowania na mistyczną Górę Karmel.

Specyfika duchowości Karmelu polega na życiu z Bogiem w zażyłości i przyjaźni, aż po łaskę zjednoczenia z Nim, kiedy pragnienie Teresy od Jezusa: „Chcę widzieć Boga” staje się rzeczywistością.

Posiadanie tak wielkich dóbr powoduje, że jest naszą powinnością – a może bardziej potrzebą serca – aby nimi się dzielić. Taka jest właśnie przyczyna opublikowania niniejszego Śpiewnika liturgicznego „Chcę widzieć Boga”, którego teksty w przeważającej mierze wyszły spod pióra świętych Karmelu, zwłaszcza Teresy od Jezusa i Jana od Krzyża, albo są inspirowane ich myślą i głębią duchowego doświadczenia." ( Ze wstępu)


Dołączona płyta CD - pieśni ze śpiewnika w wykonaniu profesjonalistów i sióstr karmelitanek bosych
Liczba stron 410
Format 240x170 mm
Oprawa twarda
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.