• Kategorie
  • Dekalog- Jan Paweł II. Pamiątka beatyfikacji Jana Pawła II

Głos Ojca Świętego na 10 płytach CD- pielgrzymki do Ojczyzny

Brak towaru
49.00
Wpisz swój e-mail
Cena przesyłki 13.5
Odbiór osobisty (Częstochowa) 0
Kurier InPost 13.5
InPost Paczkomaty 24/7 13.5
Kurier InPost (Pobranie) 17.5
InPost Paczkomaty 24/7 (Pobranie) 17.5
Kurier DPD 18
Pocztex Kurier48 (Pobranie) 20
Pocztex Kurier48 20
Kurier DPD (Pobranie) 23
W magazynie podręcznym 0 szt.
Album ten powinien zagościć we wszystkich polskich domach. Stanowi on nie tylko wyjątkową pamiątkę niezwykle doniosłego wydarzenia, które miało miejsce 1 maja tego roku w Rzymie, ale również cenny zbiór homilii, przemówień i katechez, które Jan Paweł II wygłosił do rodaków podczas swoich ośmiu pielgrzymek do Ojczyzny. Zebrane wystąpienia papieskie dotyczą fundamentalnego tematu dla wszystkich wierzących - mianowicie Dekalogu.
 
Zestawienie Dziesięciu Przykazań zamykają rozważania dotyczące nakazu miłości Boga i bliźniego, szczególnego tematu ostatniej wizyty Ojca Świętego w Polsce. Książka zawierająca 10 płyt CD z pewnością przemówi do serc i umysłów odbiorców, rozpalając w nich radość i wdzięczność za dar pontyfikatu Jana Pawła II i prowadząc ich do głębszej refleksji nad własną wiarą.
 

Dekalog - Jan Paweł II to zilustrowana kilkudziesięcioma zdjęciami pamiątka beatyfikacji Jana Pawła II oraz zapisane na 10 płytach CD niezapomniane papieskie słowa wypowiedziane podczas pielgrzymek do Polski.

Liczba stron 24
Format 245x345 mm
Oprawa twarda
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.