• Kategorie
  • Dr Judith A. Reisman, Edward W. Eichel - Kinsey - seks i oszustwo

Rzecz o indoktrynacji

Brak towaru
49.00
Wpisz swój e-mail
Cena przesyłki 13.5
Odbiór osobisty (Częstochowa) 0
Kurier InPost 13.5
InPost Paczkomaty 24/7 13.5
Kurier InPost (Pobranie) 17.5
InPost Paczkomaty 24/7 (Pobranie) 17.5
Kurier DPD 18
Pocztex Kurier48 (Pobranie) 20
Pocztex Kurier48 20
Kurier DPD (Pobranie) 23
W magazynie podręcznym 0 szt.
Waga 0.684 kg

Śledztwo w sprawie badań dotyczących ludzkiej seksualnosci, prowadzonych przez Alfreda C. Kinseya, Wardella B. Pomeroya, Clydea E. Martina i Paula H. Gebharda.

Książka ta ujawnia, w jaki sposób powstał słynny Raport Kinseya o zachowaniach seksualnych mężczyzn i kobiet. Autorzy udowadniają, że Kinsey nie tylko kłamał, lecz dane swe uzyskał w sposób nienaukowy i przy pomocy nielegalnych metod.

Książka niniejsza dedykowana jest kilkuset dzieciom - ofiarom perwersyjnych eksperymentów seksualnych, które stanowią podstawę znacznej części badań dra Alfreda C. Kinsleya.

Książka ta powstała w wyniku spotkania dwojga ludzi z różnych środowisk, których praca zawodowa postawiła wobec konieczności skonfrontowania Raportu z rzeczywistością.

Autorzy przedstawiają ogromną ilość dowodów na to, że Raport Kinseya jest świadomie zwodniczy i pozbawiony naukowego charakteru.

Tragiczne jest to, że choć Kinsey sformuował wiele fałszywych wniosków, to są one do dziś uważane za prawdy naukowe, a prace Kinseya stały się podtawą wiedzy przekazywanej młodzieży w ramach szkolnych programów edukacji seksualnej.

Zobacz inne książki autora: Dr Judith A. ReismanEdward W.  Eichel

Liczba stron 456
Format 14,5 x 20,5
Oprawa miękka
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.