• Kategorie
  • Jan Lewandowski - Kościół bez cenzury

Symbol: MIN3089
49.90
szt. Do przechowalni
Czas kompletowania do 14 dni
Cena przesyłki 13.5
Odbiór osobisty (Częstochowa) 0
Kurier InPost 13.5
InPost Paczkomaty 24/7 13.5
Kurier InPost (Pobranie) 17.5
InPost Paczkomaty 24/7 (Pobranie) 17.5
Kurier DPD 18
Pocztex Kurier48 (Pobranie) 20
Pocztex Kurier48 20
Kurier DPD (Pobranie) 23
W magazynie podręcznym 0 szt.
Waga 1.244 kg

W dzisiejszych czasach nie tylko kłamie się na temat katolicyzmu, ale negowany jest też sens chrześcijaństwa. Antyklerykałowie i ateiści silniej niż kiedykolwiek atakują fundamenty wiary chrześcijańskiej i historię Kościoła.

Podważane jest już po prostu wszystko: wiarygodność Biblii, moralność chrześcijan i nawet sens samej wiary w Boga. Czy Jezus Chrystus w ogóle istniał? Czy którykolwiek autor piszący w I wieku n.e. wiedział o istnieniu Jezusa? Czy Ewangelie spisali ludzie, którzy Go nie znali? Czy autorzy Ewangelii jedynie przepisywali od siebie? Czy Jezus był tylko uczniem sekty esseńczyków i chrześcijaństwo jest „plagiatem" tajemniczej sekty z Oumran? A może chrześcijaństwo to tylko nieudolna kopia religii Mitry? Czy Biblia jest największym religijnym fałszerstwem w dziejach ludzkości? Czy biblijna historia o potopie to bajka?

To tylko niektóre pytania, na które odpowiada autor niniejszej książki. Jeśli czujesz się zagubiony, bo nie znasz odpowiedzi lub nie jesteś ich pewien, jest to książka właśnie dla Ciebie!
Liczba stron 576
Format 17 x 24 cm
Oprawa twarda
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.