• Kategorie
  • Jean Kammerer - 100 modlitw w chorobie i cierpieniu

Brak towaru
22.00
Wpisz swój e-mail
Cena przesyłki 13.5
Odbiór osobisty (Częstochowa) 0
Kurier InPost 13.5
InPost Paczkomaty 24/7 13.5
Kurier InPost (Pobranie) 17.5
InPost Paczkomaty 24/7 (Pobranie) 17.5
Kurier DPD 18
Pocztex Kurier48 (Pobranie) 20
Pocztex Kurier48 20
Kurier DPD (Pobranie) 23
W magazynie podręcznym 0 szt.
Waga 0.178 kg

Doświadczenie choroby pozostaje tajemnicą dla każdego człowieka. Człowiek oprócz bólu fizycznego doświadcza wówczas bólu duchowego, a nierzadko czuje się opuszczony przez Boga. Przypominają się słowa Jezusa: Boże mój, czemuś mnie opuścił! Bóg jednak – głosi chrześcijaństwo – nie opuszcza cierpiącego na duszy i ciele. Prezentowany zbiór modlitw i medytacji o cierpieniu 100 modlitw
w chorobie i cierpieniu, może stać się cennym narzędziem, aby
w godzinie cierpienia iść razem z Bogiem, aby pokonać próbę i znaleźć właściwe słowa do rozmowy o cierpieniu. Czasami jednak trzeba będzie zamilknąć….

Autorem zbioru modlitw jest ks. Jean Kammerer, któremu cierpienie osobiste i cierpienie innych osób nie jest obce. W 1944 roku został aresztowany przez gestapo i osadzony w obozie koncentracyjnym Dachau, gdzie przebywał 6 miesięcy. Od 1988 roku przez jedenaście lat pracował jako kapelan szpitalny w Paryżu. W książce księdza Jeana znajdziemy modlitwy takich autorów jak: Sługa Boży Jan Paweł II, święta Teresa Benedykta (Edyta Stein), zmarła ostatnio Siostra Emmanuela, św. Elżbieta od Trójcy Świętej, Święta Gertruda, mistyk Ch. Péguy, Etty Hillesum, kardynałowie John Henry Newman, Jean Villot, Roger Marie Etchegaray i wielu innych.

Liczba stron 144
Format 120x200
Oprawa miękka
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.