• Kategorie
  • Josh McDowell - Fundamenty wiary

Symbol: 3357

Jak przekazywać wiarę młodym w rodzinie i kościele

25.00
szt. Do przechowalni
Cena przesyłki 13.5
Odbiór osobisty (Częstochowa) 0
Kurier InPost 13.5
InPost Paczkomaty 24/7 13.5
Kurier InPost (Pobranie) 17.5
InPost Paczkomaty 24/7 (Pobranie) 17.5
Kurier DPD 18
Pocztex Kurier48 (Pobranie) 20
Pocztex Kurier48 20
Kurier DPD (Pobranie) 23
W magazynie podręcznym 1 szt.
Waga 0.507 kg

CZY TWOJE DZIECI POTRAFIĄ OPRZEĆ SIĘ NEGATYWNEJ PRESJI WSPÓŁCZESNEJ KULTURY?


Co budzi twój niepokój jako rodzica, duszpasterza czy nauczyciela? Czyż nie to, że nasze dzieci popadną w złe towarzystwo, w nałogi, lub dokonają niewłaściwych wyborów, co w konsekwencji przyniesie im cierpienie? To zagrożenie jest realne. Wszyscy je wyczuwamy. „I choć musimy się obawiać pokus, na jakie wystawiani są młodzi ludzie - wyjaśnia Josh McDowell - o wiele bardziej powinniśmy troszczyć się o to, w co wierzą nasze dzieci". Jak wynika bowiem z badań przeprowadzonych również w Polsce, młodzi ludzie, których wiara nie jest oparta na Słowie Bożym, są:

- 10,6 razy bardziej skłonni do zażywania narkotyków
- 5,5 razy bardziej skłonni do prób samobójczych
- 3,7 razy bardziej skłonni do sięgania po alkohol, aby się upić


W swojej najnowszej książce Josh McDowell przedstawia narzędzia, dzięki którym możemy wzmocnić fundamenty wiary naszych dzieci tak, aby miała ona widoczny wpływ na ich  życie. Proponuje rodzinom i wspólnotom kościelnym apologetykę opartą o więzi, czyli poświadczoną dowodami obronę wiary i biblijne wskazówki, jak wiara powinna wpływać na nasze więzi z innymi.

Fundamenty wiary prezentują czytelny plan ugruntowania młodych w więzi z Chrystusem, pomagają odnajdywać w niej odpowiedź na kluczowe życiowe pytania: Kim jestem? Dlaczego jestem tutaj? Dokąd zmierzam?


Josh McDowell podróżuje po całym świecie, poruszając problemy, z którymi boryka się współczesna młodzież. Przemawiał do ponad siedmiu milionów ludzi w 107 krajach, na ponad 700 uczelniach. Jest autorem lub współautorem ponad 100 książek. Najpopularniejsze z nich to Przewodnik apologetyczny, Więcej niż cieśla, Jak być bohaterem dla swoich dzieci czy wydany ostatnio Kod Leonarda da Vinci - w poszukiwaniu odpowiedzi. Josh wraz z żoną Dottie mieszka w Dallas w Teksasie. Mają czworo dzieci.


Zobacz inne książki autora: Josh McDowell

 

 

Liczba stron 288
Format 152 x 228 mm
Oprawa miękka
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.