• Kategorie
  • Józef Stanisław Pietrzak - Niepokalana Królowa Polski

12.00
szt. Do przechowalni
Koszt przesyłki od 13.5
Odbiór osobisty (Częstochowa) 0
Kurier InPost 13.5
Paczkomaty InPost 13.5
Kurier InPost (Pobranie) 17.5
Kurier DPD 18
Pocztex Kurier48 (Pobranie) 20
Pocztex Kurier48 20
Kurier DPD (Pobranie) 23
W magazynie podręcznym 1 szt.
Waga 0.1 kg
Głównym zamiarem książki jest to, abyśmy sobie uzmysłowili, że w okresach historii Polski, gdy Polacy żyli zgodnie z nauczaniem Jezusa Chrystusa, Polska rosła w siłę, a Polakom żyło się dostatnio.

Przestańmy lamentować, krytykować, że w Polsce dzieje się źle, weźmy w swoje ręce różaniec lub modlitewniki i módlmy się, a także zacznijmy żyć moralnie. Władze zaś Polski, jeżeli uważają się za katolickie, niech wreszcie wypełnią ślub-przyrzeczenie złożone we lwowskiej katedrze Najświętszej Dziewicy Maryi przez króla Jana Kazimierza!

Prezentujemy Państwu Wydanie III, w którym dla ułatwienia odbioru tekstu sporadycznie niezrozumiałe dziś wyrazy zostały zastąpione ich współczesnymi odpowiednikami. W miare możliwości ujednolicono także opisy bibliograficzne przytaczanych pozycji. W przypadku kapłanów ze zgromadzeń (TJ, CR, OFM, itd.) zamieniono wyrazy "Ksiądz" na "Ojciec". Ponadto tekst został wzbogacony dodatkowymi przypisami dla uzupełnienia treści bądź wyjaśnienia mogących się pojawić wątpliwości.
Liczba stron 61
Format 14,5 x 21 cm
Oprawa miękka
Spis treści:

Od Wydawcy
Wstęp
Maryja w dziejach Polski
Maryja ogłasza się Królową Polski
Najwyższa Polski Monarchia

Nihil Obstat.

Ks. Dr. A. Bystrzonowski cenzor.
26 kwietnia 1926 r.
L. 4098/26
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.