• Kategorie
  • Krzysztof Zagroda - Si vis pacem... W przededniu III wojny światowej

39.50
szt. Do przechowalni
Cena przesyłki 13.5
Odbiór osobisty (Częstochowa) 0
Kurier InPost 13.5
InPost Paczkomaty 24/7 13.5
Kurier InPost (Pobranie) 17.5
InPost Paczkomaty 24/7 (Pobranie) 17.5
Kurier DPD 18
Pocztex Kurier48 (Pobranie) 20
Pocztex Kurier48 20
Kurier DPD (Pobranie) 23
W magazynie podręcznym 1048 szt.
Waga 0.25 kg

UWAGA! Przedsprzedaż! Wysyłka po 24.02.2020!!! ♦


Krzysztof Zagroda - „Si vis pacem... W przededniu III wojny światowej"

 

„Si vis pacem... W przededniu III wojny światowej", to gorący meldunek z najdalej wysuniętego dziś na naszej scenie politycznej i publicystycznej punktu obserwacyjnego - skąd widać już przyszłość polskiej doktryny państwowej. Ta książka, to jednocześnie doskonały punkt orientacyjny - wytyczony nie po to, by ostatecznie uznać go za docelowy, ale by swą wyrazistością służył innym w określaniu własnego azymutu. W drodze, która prowadzić ma - to dla Autora oczywiste - do Polski na powrót prawdziwie Wielkiej, zdolnej trwać i innym zapewniać przetrwanie, jako enklawa cywilizacji łacińskiej.

-Grzegorz Braun

 

Książka Krzysztofa Zagrody „Si vis pacem... W przededniu III wojny światowej", to śmiała analiza współczesnych stosunków geopolitycznych, w które uwikłana jest Polska. Autor poddaje pod rozwagę układ sił i interesów stron, które wezmą udział w zbliżającym się światowym konflikcie, oraz pokazuje możliwe scenariusze jego przebiegu. Nie traci przy tym z oczu tego, co najważniejsze, czyli co powinna zrobić Polska, aby nie stać się pionkiem w grze wielkich mocarstw o hegemonię i zachować suwerenność. Celnie punktuje także wieloletnie zaniedbania polskich władz, które prowadzą nasz kraj prostą drogą do zagłady.

Ta książka zrywa z oczu klapki, które kazały do tej pory Polakom upatrywać ratunku u jedynego od lat naszego Sojusznika, który już nie raz pokazał, że w obliczu próby... za wszelką cenę broni tylko swojego interesu i nie cofnie się przed niczym. Autor proponuje inne drogi i pokazuje, że nie musimy tkwić w marazmie bezalternatywnych sojuszy.

 

 


Ilość stron: 176
Oprawa: miękka
Format: 148x210 mm

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.