• Kategorie
  • Ks. Aleksander Radecki - Jak się spowiadać?

Vademecum penitenta

12.90
szt. Do przechowalni
Czas kompletowania do 5 dni
Koszt przesyłki od 13.5
Odbiór osobisty (Częstochowa) 0
Kurier InPost 13.5
Paczkomaty InPost 13.5
Kurier InPost (Pobranie) 17.5
Kurier DPD 18
Pocztex Kurier48 (Pobranie) 20
Pocztex Kurier48 20
Kurier DPD (Pobranie) 23
W magazynie podręcznym 0 szt.
Waga 0.14 kg

Jak się spowiadać? Teoretycznie odpowiedź jest bardzo prosta: szczerze, regularnie i najlepiej u stałego spowiednika. Gdyby to było aż takie proste, to przez wszystkimi konfesjonałami codziennie oczekiwałyby na sakrament spowiedzi rzesze penitentów, a nasz świat stawałby się z dnia na dzień bardziej Bozy i bardziej ludzki. Niestety, wszyscy doswiadczamy, że tak nie jest. Na szczęście w każdym z nas jest wielka tęsknota za tym ideałem. Stąd propozycja skorzystania z tej książki, którą podyktowało doświadczenie zdobyte po obu stronach kratek słuchatelnicy oraz głęboka wdzieczność Panu Jezusowi za ustanowienie sakramentu nawrócenia.

To książka dla tych, dla których spowiedź jest niełatwym obowiązkiem, którzy zwlekają z pójściem do konfesjonału, bojąc się księdza, własnych grzechów, a także swojej niewiedzy o regułach spowiedzi.

Odpowiada na pytania, które zadajemy sobie najczęściej: Jak się spowiadać? Jak wybrać dobrego spowiednika? Czy warto się zdecydować na prowadzenie kierownika duchowego? Czy wystarczy jedna spowiedź w roku? I wiele innych.

Liczba stron 140
Format 120 x 180 mm
Oprawa miękka
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.