• Kategorie
  • Ks. Czesław S. Bartnik - Kamienie wołać będą

Brak towaru
22.60
Wpisz swój e-mail
Cena przesyłki 13.5
Odbiór osobisty (Częstochowa) 0
Kurier InPost 13.5
InPost Paczkomaty 24/7 13.5
Kurier InPost (Pobranie) 17.5
InPost Paczkomaty 24/7 (Pobranie) 17.5
Kurier DPD 18
Pocztex Kurier48 (Pobranie) 20
Pocztex Kurier48 20
Kurier DPD (Pobranie) 23
W magazynie podręcznym 0 szt.

Książka zawiera rozważania ks. prof Czesława S. Bartnika na tematy społeczno-polityczne. Wywody ks. profesora charakteryzują się wnikliwością obserwacji, żywością przekazu, a także pewnym humorem. Cieszą się wielką popularnością wśród szerokiego grona odbiorców.

„Ks. prof. Czesław S. Bartnik jest wybitnym teologiem i filozofem, który oprócz czysto naukowej działalności rozwija szeroko działalność publicystyczną o charakterze społeczno-politycznym, patriotycznym i odrodzeniowym w duchu chrześcijańskiego personalizmu. Kolejny zbiór tekstów pt. Kamienie wołać będą jest przykładem jego troski z powodu duchowego upadku, jaki daje się zauważyć we współczesnym społeczeństwie polskim i europejskim” (ks. dr hab. Mirosław Kowalczyk - prof. KUL-u).

„Spośród wszystkich artykułów księdza profesora Czesława Bartnika najbardziej cenię te, które zawierają teologiczną ocenę bieżących wydarzeń. Właściwie nikt inny w polskiej publicystyce tego nie robi poza Księdzem Profesorem. Odkrywanie – i ukazywanie – Boga w naszej codzienności oraz znaków Jego działania w konkretnych sytuacjach niesie ludziom nadzieję, buduje ich wiarę i wzmacnia ich miłość do Boga i ludzi” (ks. dr hab. Krzysztof Guzowski - prof. KUL-u).

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.