• Kategorie
  • Ks. Franciszek Świątek - W Blaskach Anioła

O bł. Anieli Salawie

19.50
szt. Do przechowalni
Koszt przesyłki od 13.5
Odbiór osobisty (Częstochowa) 0
Kurier InPost 13.5
InPost Paczkomaty 24/7 13.5
Kurier InPost (Pobranie) 17.5
InPost Paczkomaty 24/7 (Pobranie) 17.5
Kurier DPD 18
Pocztex Kurier48 (Pobranie) 20
Pocztex Kurier48 20
Kurier DPD (Pobranie) 23
W magazynie podręcznym 4 szt.
Waga 0.368 kg

W blaskach Anioła to książka o bł. Anieli Salawie, o której Wielki Prymas Tysiąclecia Kard. Stefan Wyszyński w swoich Zapiskach więziennych stwierdził: „Im  bardziej  zdobywał ją  sobie  Bóg,  tym  więcej oddawała się ludziom w przedziwnej gotowości ofiary i usłużności, a nawet zastępczego cierpienia. Jest to doskonała patronka na czasy współczesne".
Zgodnie ze słowami Ojca Św. Jana Pawła II, „uczy nas bycia wolnymi" oraz wskazuje nam „drogę ku przyszłości".
Na zakończenie uroczystości beatyfikacyjnej Anieli Salawy na krakowskim Rynku, 13 sierpnia 1991 roku, Ojciec Św. Jan Paweł II oznajmił: „Jest to dla mnie ogromna radość, że mogłem dzisiaj w Krakowie wynieść do chwały błogosławionych Anielę Salawę. Ile razy modliłem się przy jej relikwiach, jak głęboko zapadły mi w pamięć, w serce te słowa: Panie, żyję, bo każesz, umrę, kiedy chcesz, zbaw mnie, bo możesz!"
        W blaskach Anioła to żywot napisany na podstawie współczesnych Anieli Salawie dokumentów. Tchnie więc ta książka niezaprzeczalnym autentyzmem i historycznymi realiami miasta Krakowa I wojny światowej i odradzania się wolnej Polski, za którą Aniela ofiarowała Bogu swe cierpienia i życie.
  Książka zawiera kolorowe zdjęcia.

Liczba stron 232
Format A5
Oprawa miękka
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.