• Kategorie
  • Ks. George A. Kelly - Poradnik rodziny katolickiej

Symbol: MIN2669

Imprimatur kard. Spellman, rok 1959

39.90
szt. Do przechowalni
Czas kompletowania do 14 dni
Cena przesyłki 13.5
Odbiór osobisty (Częstochowa) 0
Kurier InPost 13.5
InPost Paczkomaty 24/7 13.5
Kurier InPost (Pobranie) 17.5
InPost Paczkomaty 24/7 (Pobranie) 17.5
Kurier DPD 18
Pocztex Kurier48 (Pobranie) 20
Pocztex Kurier48 20
Kurier DPD (Pobranie) 23
W magazynie podręcznym 0 szt.
Waga 0.375 kg

Nie istnieje sztuka ani zawód trudniejszy i bardziej wyczerpujący niż kształtowanie ciał, umysłów i dusz dzieci. Bóg czyni rodziców pierwszymi i najważniejszymi nauczycielami dzieci, ponieważ są to istoty delikatne, łatwo ulegające złym wpływom.

Tak oto w Bożym zamyśle rodzina stanowi przedszkole, w którym wychowuje i kształtuje się przyszły dorosły, będąc przygotowanym do życia doczesnego i wiecznego. Fundamenty życia chrześcijańskiego powstają właśnie w ognisku domowym, gdzie otwiera się umsły na wszechobecność Boga oraz piastuje i wzmacnia cnoty przejawiane przez nasze pociechy. Dzieci chętnie uczą się z przykładów dostarczanych im przez ojca i matkę, z ich słów, czynów i postaw.

Poradnik rodziny katolickiej niesie rodzicom prawdziwą pomoc, pomaga ojcom i matkom uświadomić sobie w pełni znaczenie ich uświęconego powołania i zapewnia im praktyczne wskazówki dotyczące problemów wychowywania współczesnej młodzieży; na jego stronach rodzice mogą znaleźć sposoby na poprawienie swoich relacji z dziećmi.

Liczba stron 372
Format 130 x 200
Oprawa miękka
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.