• Kategorie
  • Ks. Henryk Romanik - Beatyfikacja. Modlitewne przygotowanie (książka z filmem DVD)

Oktawa

Brak towaru
16.90
Wpisz swój e-mail
Cena przesyłki 13.5
Odbiór osobisty (Częstochowa) 0
Kurier InPost 13.5
InPost Paczkomaty 24/7 13.5
Kurier InPost (Pobranie) 17.5
InPost Paczkomaty 24/7 (Pobranie) 17.5
Kurier DPD 18
Pocztex Kurier48 (Pobranie) 20
Pocztex Kurier48 20
Kurier DPD (Pobranie) 23
W magazynie podręcznym 0 szt.

1 maja 2011 roku, w niedzielę Miłosierdzia Bożego, święta tak drogiego naszemu Ojcu Świętemu, Jan Paweł II zostanie ogłoszony błogosławionym!
„Życzę wam głębokiego duchowego przygotowania się do tego wydarzenia...” – powiedział do Polaków papież Benedykt XVI dwa dni po ogłoszeniu tej radosnej nowiny. My też w głębi duszy wiemy, że do tak ważnego wydarzenia trzeba się przygotować.
Wychodzimy naprzeciw takiej właśnie potrzebie. Zasadnicza część książki to propozycja ośmiodniowych modlitewnych rozważań w oparciu o życie i nauczanie naszego Papieża oraz Pismo Święte, jak również specjalnie z tej okazji przygotowane rozważania różańcowe. Poświęcając zaledwie parę chwil w ciągu ośmiu dni możesz przygotować się duchowo do tego wielkiego wydarzenia!

Do książki dołączony został wyjątkowy film DVD pt. "Ojciec Miłosierdzia" powstały na podstawie encykliki Dives in Misericordia, który również może być doskonałą pomocą w naszych przygotowaniach (w roli głównej Jerzy Trela. Scenariusz i reżyseria: Dariusz Regucki

Zobacz inne książki autora: ks. Henryk Romanik

Liczba stron 63
Format 148x193
Oprawa twarda
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.