• Kategorie
  • Ks. René Laurentin, François-Michel Debroise - Tajemnica Maryi. Życie matki Bożej w niezwykłych objawieniach mistyków i świętych

Brak towaru
34.90
Wpisz swój e-mail
Cena przesyłki 13.5
Odbiór osobisty (Częstochowa) 0
Kurier InPost 13.5
InPost Paczkomaty 24/7 13.5
Kurier InPost (Pobranie) 17.5
InPost Paczkomaty 24/7 (Pobranie) 17.5
Kurier DPD 18
Pocztex Kurier48 (Pobranie) 20
Pocztex Kurier48 20
Kurier DPD (Pobranie) 23
W magazynie podręcznym 0 szt.
Waga 0.264 kg

Czworo uznanych mistyków - Maria de Agréda, Anne-Catherine Emmerich, Maria Valtorta oraz Consuelo - opisywało historie życia Maryi, które szeroko uzupełniały słowa Ewangelii. Czworo innych równie znanych mistyków - Theresa Neumann, Luz Amparo Cuevas, Domenico i Rosa - przekazało nam dalsze fragmenty historii życia Dziewicy.

Jaka jest historyczna i duchowa wartość tych tekstów? Na czym opiera się ich autentyczność? W jakim sensie te historie "życia ukrytego" były owocem natchnienia z wysoka?

Poszukując odpowiedzi na te pytania, autorzy - ksiądz i świecki specjalista - poświęcili cztery lata na spójne i rygorystyczne śledztwo dotyczące siedemdziesięciu siedmiu wydarzeń z życia Maryi. Ich wnioski przynoszą fenomenalną i zaskakującą wiedzę o życiu Maryi, pozwalając czytelnikom przeniknąć poza zasłonę Wielkiej Tajemnicy.  Odkryj niezwykłe Tajemnice Maryi i poznaj matkę Jezusa, jakiej do tej pory nie znałeś.


Zobacz wszystkie książki autora: ks. René Laurentin, François-Michel Debroise

Fragment:

Czytelnik tekstów objawień prywatnych nie ma wrażenia, że czyta piątą Ewangelię, lecz że "przeżywa" jedyną Ewangelię. Rzeczywiście, lektura żywota "objawionego" staje się szybko żywą i codzienną pielgrzymką śladamai Jezusa przemierzającego Palestynę. Na czas lektury dołączamy do grona uczniów, którzy zgłębiali znaki i naukę Jezusa, bo "chociaż Objawienie zostało już zakończone, to nie jest jeszcze całkowicie wyjaśnione; zadaniem wiary chrześcijańskiej w ciągu wieków będzie stopniowe wnikanie w jego znaczenie"

Liczba stron 312
Format 130x200 mm (A5)
Oprawa miękka
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.