• Kategorie
  • Ks. Tadeusz Kołosowski SDB - Ojcowie Kościoła komentują Biblię - Tom Ia

Ewangelia według św. Mateusza 1-13

Brak towaru
110.00
Wpisz swój e-mail
Cena przesyłki 13.5
Odbiór osobisty (Częstochowa) 0
Kurier InPost 13.5
InPost Paczkomaty 24/7 13.5
Kurier InPost (Pobranie) 17.5
InPost Paczkomaty 24/7 (Pobranie) 17.5
Kurier DPD 18
Pocztex Kurier48 (Pobranie) 20
Pocztex Kurier48 20
Kurier DPD (Pobranie) 23
W magazynie podręcznym 0 szt.

Ewangelia według św. Mateusza należy do ulubionych tekstów biblijnych komentatorów patrystycznych. Zaprezentowana w niniejszym tomie - nierzadko po raz pierwszy w języku polskim - obfitość patrystycznych komentarzy do tej Ewangelii oferuje czytelnikowi wyśmienitą i różnorodną ucztę duchową. To odpowiedź na znak czasu, jakim jest ponowne odkrywanie miejsca i roli Biblii w życiu Kościoła.OJCOWIE KOŚCIOŁA KOMENTUJĄ BIBLIĘ to unikatowa trzydziestotomowa publikacja zawierająca wyjaśnienia patrystyczne do całego Pisma Świętego. Daje ona współczesnemu czytelnikowi możliwość zapoznania się z najważniejszymi dziełami pisarzy wczesnochrześcijańskich. Komentarze uporządkowane według ksiąg biblijnych przemawiają żywym głosem Kościoła pierwszych wieków.

OJCOWIE KOŚCIOŁA KOMENTUJĄ BIBLIĘ to dzieło, które otwiera przed nami fascynującą drogę patrystycznej interpretacji Pisma Świętego. Pasterze i Święci tamtych czasów, wsłuchując się z wiarą i modlitwą w słowo Boże, szukali odpowiedzi na nurtujące ich pytania natury teologicznej, duchowej i duszpasterskiej. Większość odpowiedzi, jakich wtedy udzielili, zachowuje nadal swoją aktualność.

OJCOWIE KOŚCIOŁA KOMENTUJĄ BIBLIĘ to wyjątkowy towarzysz przy czytaniu duchowym i interpretacji teologicznej, w nauczaniu i przepowiadaniu – dzieło, które bardzo dobrze harmonizuje z wielkim znakiem czasów, jakim jest ponowne odkrywanie miejsca i roli Biblii w życiu Kościoła.

Format 175x255 mm
Oprawa twarda
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.