• Kategorie
  • Małgorzata Pabis, ks. Feliks Folejewski SAC - Koronka do Miłosierdzia Bożego

Brak towaru
19.90 -30% 13.93
Do końca promocji pozostało:
Wpisz swój e-mail
Cena przesyłki 13.5
Odbiór osobisty (Częstochowa) 0
Kurier InPost 13.5
InPost Paczkomaty 24/7 13.5
Kurier InPost (Pobranie) 17.5
InPost Paczkomaty 24/7 (Pobranie) 17.5
Kurier DPD 18
Pocztex Kurier48 (Pobranie) 20
Pocztex Kurier48 20
Kurier DPD (Pobranie) 23
W magazynie podręcznym 0 szt.
Waga 0.029 kg
„Dusze, które szerzą cześć miłosierdzia Mojego, osłaniam przez życie całe jak czuła matka swe niemowlę, a w godzinę śmierci nie będę im sędzią, ale miłosiernym Zbawicielem” – obiecał Jezus Chrystus objawiający się świętej siostrze Faustynie. Szerzenie kultu miłosierdzia Bożego jest szczególnie ważne w dzisiejszych, trudnych czasach.

Jednym ze sposobów jego szerzenia jest odmawianie koronki do Bożego Miłosierdzia, której Jezus poświęcił aż piętnaście objawień! Jest ona szczególnie miła Panu, gdyż osoby, które się nią modlą, jednoczą się z Jego ofiarą krzyżową. Jezus Chrystus dał nam tę modlitwę, abyśmy odwoływali się do miłosierdzia Bożego poprzez cierpiącego Syna.

Koronka specjalnie przygotowana do odmawiania tej wyjątkowej modlitwy (nieznacznie różni się od tradycyjnego różańca) składa się z kryształowych paciorków w kolorach czerwonym i białym (symbolizujących Krew i Wodę) oraz medalika z wizerunkiem „Jezu, ufam Tobie” i świętą siostrą Faustyną. W książce, oprócz informacji, jak modlić się koronką, przeczytamy historię jej powstania, obietnice dla odmawiających, świadectwa łask, a także rozważania.

Koronka w etui  prezencie.Zobacz inne książki autora: Małgorzata Pabis, Feliks Folejewski
Liczba stron 24
Format 110x185
Oprawa miękka
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.