• Kategorie
  • Mel Gibson - Pasja (KSIĄŻKA + DVD)

Ostatnie 12 godzin życia Jezusa Chrystusa okiem Mela Gibsona

Brak towaru
24.00
Wpisz swój e-mail
Koszt przesyłki od 13.5
Odbiór osobisty (Częstochowa) 0
Kurier InPost 13.5
InPost Paczkomaty 24/7 13.5
Kurier InPost (Pobranie) 17.5
InPost Paczkomaty 24/7 (Pobranie) 17.5
Kurier DPD 18
Pocztex Kurier48 (Pobranie) 20
Pocztex Kurier48 20
Kurier DPD (Pobranie) 23
W magazynie podręcznym 0 szt.
Waga 0.147 kg

"PASJA" jest wstrząsającym opisem ostatnich 12 godzin życia Jezusa Chrystusa. To zdecydowanie najmocniejsze przedstawienie Pasji z jakim spotkaliśmy się do tej pory w kinie. Film jest wierny przekazom historycznym, biblijnym oraz teologicznym.

Scenariusz do filmu napisano na podstawie Biblii oraz wizji Anny Katarzyny Emmerich, zawartych w książce "Żywot i Bolesna Męka Pana Naszego Jezusa Chrystusa...". Aby podnieść realizm filmu, kwestie mówione są w dwóch wymarłych językach, którymi posługiwano się w czasach Chrystusa: łacińskim i aramejskim.

Mel Gibson zadbał także o to, aby przedstawienie męki Pańskiej zobrazowane zostało jak najbardziej realnie, będąc później za to szykanowanym.

Film w reżyserii Mela Gibsona, twórcy "Breavheart - Waleczne Serce", wywołał wiele emocji i kontrowersji. "Pasja" to obrazowe dzieło sztuki prowokujące osoby o różnych przekonaniach religijnych do poważnego myślenia i refleksji nad śmiercią Chrystusa.

Jest to film o wierze, nadziei, miłości i przebaczeniu - a więc o tym, czego bardzo potrzeba w dzisiejszych burzliwych czasach.

Czas trwania: 122 min.
Nośnik:  DVD
Dźwięk:  Dolby Digital 5.1
Lektor:  tak
Dubbing:  nie
Napisy:  polskie
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.