• Kategorie
  • Mszalik z czytaniami na cały rok - mały format brewiarzowy

Symbol: MIN1432-NSPRZ-NPNK

Wydanie pierwsze uzupełnione

145.00 -7% 135.00
szt. Do przechowalni
Cena przesyłki 13.5
Odbiór osobisty (Częstochowa) 0
Kurier InPost 13.5
InPost Paczkomaty 24/7 13.5
Kurier InPost (Pobranie) 17.5
InPost Paczkomaty 24/7 (Pobranie) 17.5
Kurier DPD 18
Pocztex Kurier48 (Pobranie) 20
Pocztex Kurier48 20
Kurier DPD (Pobranie) 23
W magazynie podręcznym 1 szt.
Waga 1.677 kg

Mszalik z czytaniami na cały rok powinien stanowić pomoc w sytuacji, gdy chcemy celebrować Mszę Świętą w podróży, na pielgrzymkach, w kaplicach filialnych, szpitalnych czy więziennych. Może on także służyć tym wszystkim, którzy pragną przeżywać liturgię w sposób bardziej świadomy i pogłębiony.

Mszalik z czytaniami na cały rok łączy w sobie dwie księgi liturgiczne: mszał i lekcjonarz. Zawiera pełen zestaw tekstów mszalnych i czytań na niedziele, uroczystości, święta i wspomnienia obowiązkowe oraz dni powszednie. Jest tutaj również duży wybór Mszy własnych o świętych i błogosławionych (o randze uroczystości, świąt i wspomnień obowiązkowych); ponadto wybór Mszy wspólnych, obrzędowych, w różnych potrzebach, wotywowanych oraz za zmarłych wraz z odpowiednimi czytaniami. 
 
Jednak z uwagi na ograniczoną objętość publikacji dokonano pewnych skrótów. Zmniejszono liczbę prefacji oraz zamieszczono tylko jedną Modlitwę eucharystyczną w Mszy z udziałem dzieci. Przy psalmie responsoryjnym zrezygnowano z powtarzania refrenu, a w śpiewie przed Ewangelią podano tylko raz aklamację. Dokonano także wyboru czytań w Mszach wspólnych, obrzędowych, w różnych potrzebach, wotywnych oraz za zmarłych.  

Mszalik zawiera 6 wstążek, które doskonale ułatwią zaznaczanie i odnajdywanie potrzebnych tekstów.

Liczba stron 1548
Format 18 x 12 cm ( brewiarzowy)
Oprawa Skóra ekologiczna
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.