• Kategorie
  • O. Joseph-Marie Verlinde - Joga - DVD

Medytacja transcendentalna i modlitwa chrześcijańska

Brak towaru
18.00
Wpisz swój e-mail
Cena przesyłki 13.5
Odbiór osobisty (Częstochowa) 0
Kurier InPost 13.5
InPost Paczkomaty 24/7 13.5
Kurier InPost (Pobranie) 17.5
InPost Paczkomaty 24/7 (Pobranie) 17.5
Kurier DPD 18
Pocztex Kurier48 (Pobranie) 20
Pocztex Kurier48 20
Kurier DPD (Pobranie) 23
W magazynie podręcznym 0 szt.

Ojciec Jacques Verlinde wyjaśnia, czym różnią się techniki medytacyjne Dalekiego Wschodu od modlitwy chrześcijańskiej i przestrzega przed myleniem tych pojęć.

Jacques Verlinde, urodzony w Belgii w roku 1947, przebył niespotykaną drogę duchową. Pod koniec studiów doktoranckich z nauk ścisłych (fizyka) spotkał się z praktyką medytacji transcendentalnej, w którą przez następne siedem lat życia całkowicie się zaangazował. Szybko został członkiem międzynarodowego biura koordynatorów ruchu Medytacji Transcendentalnej (TM). Wchodząc w TM coraz głębiej, trzykrotnie przebywał w Indiach i Himalajach. Jako uczeń hinduskiego guru, pogłębiał tam wiedzę o tradycjach opartych na księgach Wedy. Jego poszukiwania powiodły go ku praktykom okultystycznym i zainteresowaniem ezoteryką.
   W roku 1975 przeżył osobiste spotkanie z Panem Jezusem i nawrócenie. Był to początek długiego procesu wydobywania się z duchowego zniewolenia. Po siedmiu latach modlitw o uzdrowienie duchowe Jacques Verlinde mógł wreszcie wstąpić do seminarium duchownego w Rzymie. Święcenia kapłańskie otrzymał w 1983 roku. Uzyskał następnie w Louvain doktorat z filozofii i został wykładowcą na Uniwersytecie Katolickim w Lyonie. W roku 1986 założył zgromadzenie "Rodzina Świętego Józefa z Nazaretu", które otrzymało aprobatę Kościoła w roku 1991. Jako duchowny przybrał nowe imię: Józef Maria.

Cza trwania: 52 min.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.