• Kategorie
  • Od Słowa do Życia nr 5, sierpień 2014

Brak towaru
7.00
Wpisz swój e-mail
Cena przesyłki 13.5
Odbiór osobisty (Częstochowa) 0
Kurier InPost 13.5
InPost Paczkomaty 24/7 13.5
Kurier InPost (Pobranie) 17.5
InPost Paczkomaty 24/7 (Pobranie) 17.5
Kurier DPD 18
Pocztex Kurier48 (Pobranie) 20
Pocztex Kurier48 20
Kurier DPD (Pobranie) 23
W magazynie podręcznym 0 szt.
Nr 5 miesięcznika "Od Słowa do Życia" jest przeznaczony na miesiąc, w którym wielu z nas podejmuje rekolekcje w drodze - czyli udając się na pielgrzymki do sanktuariów maryjnych w Polsce, a szczególnie na Jasną Górę. Dla wielu naszych czytelników może to być również miesiąc urlopów, wyjazdów wakacyjnych itp. Wydaje się więc, że kolejny numer czasopisma, na miesiąc sierpień, doskonale może się wpisać w nasze podróżowanie. Jego wygodny i poręczny format pozwala zabrać go ze sobą wszędzie, by móc cieszyć się pogłębianiem Słowa Bożego nie tylko w ciszy odwiedzanych kościołów, lecz również podczas medytacji na plaży czy kontemplacji piękna Bożego stworzenia wysoko w górach, a także w samolocie, pociągu czy samochodzie.

W sierpniowym numerze oprócz tekstów liturgii Mszy św., do których się już przyzwyczailiśmy, znajdziemy jeszcze jedną nowość: propozycje modlitwy wiernych do wykorzystania zarówno podczas wspólnotowej celebracji Mszy św. w małej czy większej grupie, jak również podczas naszej osobistej modlitwy.

Nie zabrakło w tym numerze katechezy liturgicznej, tym razem podejmującej temat postawy klęczącej w liturgii, jak również, jak zwykle, dodatku, tekstów prefacji, i modlitw eucharystycznych, co może nam jeszcze lepiej pomóc w przeżywaniu liturgii i korzystaniu z jej bogactwa.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.