• Kategorie
  • Pakiet Judeorealisty

Symbol: 1363
66.00
szt. Do przechowalni
Cena przesyłki 13.5
Odbiór osobisty (Częstochowa) 0
Kurier InPost 13.5
InPost Paczkomaty 24/7 13.5
Kurier InPost (Pobranie) 17.5
InPost Paczkomaty 24/7 (Pobranie) 17.5
Kurier DPD 18
Pocztex Kurier48 (Pobranie) 20
Pocztex Kurier48 20
Kurier DPD (Pobranie) 23
W magazynie podręcznym 25 szt.
Waga 0.66 kg

Poznaj kontrowersyjne tradycje żydowskie, nauczanie ich świętej księgi oraz absurdalną rzeczywistość, która 20 lat temu opisywana była jedynie jako political fiction. UWAGA! Nie dla posłusznych gojów! Nie kupuj, jeśli jesteś grzecznym sługą Narodu Wybranego!

W skład pakietu wchodzą książki:

https://www.3dom.pro/create_size_image.php?img=images/3dom/0-1000/Barnim-Regalica-BUNT_[978]_600.jpg&nocompress

Barnim Regalica - Bunt

Reedycja powieści political fiction z 1999 roku, traktującej o absurdach - wtedy fikcyjnej, teraz nieszczęśliwie prawdziwej - przynależności do Unii Europejskiej. Zobacz, jak coś, co wydawało się niemożliwe 20 lat temu wkradło się niepostrzeżenie pod klosz polskiej rzeczywistości.

Mord Rytualny - przyczynki historyczne 

Mord rytualny - przyczynki historyczne jest swoistą kontynuacją Tajemnic Talmuda, która to ukazała się nakładem wydawnictwa 3DOM.

Książka ta porusza temat mordów rytualnych, rzekomo popełnianych przez społeczność żydowską na dzieciach chrześcijańskich. Ten straszny proceder miał być uprawiany przez wiele stuleci i według niektórych trwa do dnia dzisiejszego, a spuszczona na nim zasłona milczenia jeszcze bardziej rozpala wyobraźnię zainteresowanych.

image

image

August Rohling - Tajemnice Talmuda

Tajemnice Talmuda to wybór i komentarz zasad umieszczonych w księdze, która przez wieki w największym sekrecie stanowiła moralny i etyczny cokół dla narodu  kreślącego się jako najlepszy i wybrany".

Nie jest to eksplikacja całości tego tajemnego kodu, ale następna najlepsza rzecz: skompilowane przez niemieckiego teologa, Augusta Rohlinga, wyjaśnienie tych najbardziej istotnych i dobitnych punktów zaczepu. Istotnych nie dla wybranego" narodu żydowskiego, ale dla nas: nie-żydów, gojów", Chrześcijan.  

Tajemnice Talmuda uchylają rąbka tej grubo szytej perfidii i wzgardy, którą wyznawcy judaizmu darują każdego po złej stronie synagogowego muru.

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.