• Kategorie
  • Stanisław Michalkiewicz, Tomasz Sommer - Michalkiewicz. Wariant rozbiorowy. 12 rozmów o tym jak Polska traci niepodległość

33.00
szt. Do przechowalni
Cena przesyłki 13.5
Odbiór osobisty (Częstochowa) 0
Kurier InPost 13.5
InPost Paczkomaty 24/7 13.5
Kurier InPost (Pobranie) 17.5
InPost Paczkomaty 24/7 (Pobranie) 17.5
Kurier DPD 18
Pocztex Kurier48 (Pobranie) 20
Pocztex Kurier48 20
Kurier DPD (Pobranie) 23
W magazynie podręcznym 2 szt.
Waga 0.295 kg

Unia Europejska, w której obowiązującą ideologią jest marksizm kulturowy, ewoluuje w kierunku totalitarnym. Biurokratyczna międzynarodówka, rodzaj "partii" staje się głównym organizatorem i dyrygentem życia gospodarczego. Przy nadużywaniu demokratycznej i wolnościowej retoryki, zakres wolności z roku na rok się kurczy, zaś obywatele w coraz to większym stopniu poddawani są władzy aparatu państwowego - chyba, że oddają się jakimś zboczeniom. Krótko mówiąc, z poczwarki, zamiast motyla, nędzna wykluje się poczwara.


Stanisław Michalkiewicz: Jeden z najbardziej znanych polskich publicystów, ur. w 1947 r., z wykształcenia prawnik. Był jednym z założycieli UPR i redaktorem naczelnym tygodnika "Najwyższy CZAS!", pełnił funkcję sędziego Trybunału Stanu. Obecnie, oprócz "NCz!" współpracuje m. in. z Radiem Maryja i "Naszym Dziennikiem". Od lat pisze o tym, jak Polska pochłaniana jest przez socjalizm. Jak pod hasłem walki z antysemityzmem i homofobią do Polski wkrada się terror politycznej poprawności.


Tomasz Sommer: Od wielu lat redaktor naczelny tygodnika "Najwyższy CZAS!", ur. w 1972 r. Autor ośmiu książek, dr socjologi Polskiej Akademii Nauk, wiceprezes Instytutu Globalizacji. Obecnie zajmuje się naukowo "operacją polską NKWD" - czyli ludobójstwem popełnionym na Polakach w Związku Sowieckim. Jeden z najbardziej znanych krytyków polskiej obecności w UE.

Liczba stron 214
Format 14.5 x 20.5 cm
Oprawa miękka
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.