• Kategorie
  • Ufam Tobie - gra planszowa

Brak towaru
75.00
Wpisz swój e-mail
Cena przesyłki 13.5
Odbiór osobisty (Częstochowa) 0
Kurier InPost 13.5
InPost Paczkomaty 24/7 13.5
Kurier InPost (Pobranie) 17.5
InPost Paczkomaty 24/7 (Pobranie) 17.5
Kurier DPD 18
Pocztex Kurier48 (Pobranie) 20
Pocztex Kurier48 20
Kurier DPD (Pobranie) 23
W magazynie podręcznym 0 szt.

Powstała pierwsza gra planszowa o Bożym Miłosierdziu i św. Faustynie. Ma nie tylko przybliżać postać świętej, ale przede wszystkim uczyć, że dzięki pracy nad sobą i Bożemu Miłosierdziu wchodzimy w bliską relację z Jezusem. Gra powstała w Krakowie dzięki inicjatywie Wydawnictwa Polskie Gry Planszowe i współpracy z Sanktuarium w Łagiewnikach. Teksty zostały napisane w dwóch językach: polskim i angielskim.

- Ta planszówka zrodziła się z pragnienia dzielenia się Dobrą Nowiną - tłumaczy Paweł Kołodziejski, autor gry - Zadanie było trudne, ale pasjonujące. Chcieliśmy zaprosić młodych ludzi do stołu, siąść nad planszą i rozpocząć dialog. A gra poprzez zabawę i rywalizację zbliża do treści niezwykle ważnych: pokazuje, że poprzez pracę nad własnym charakterem, ćwiczenie się w cnotach i pozbywanie się wad, i przede wszystkim dzięki Miłosierdziu Bożemu, zbliżamy się do kochającego Jezusa.

Zadaniem graczy jest zdobycie przynajmniej dwóch żetonów - słów z hasła „Jezu ufam Tobie”. Aby tego dokonać, trzeba zbierać żetony z wadami i zaletami charakteru, wymieniać je, pozbywać się żetonów z wadami, odpowiadać na zagadki zapisane na kartach do gry. Wygrywa gracz, który wykona zadanie jako pierwszy.

Treść kart, które używa się w rozgrywce, pozwala dowiedzieć się więcej o sanktuarium, życiu św. Faustyny Kowalskiej i przesłaniu o Bożym Miłosierdziu. - Grę polecam młodym chrześcijanom - tłumaczy Paweł Kołodziejski - To świetne wprowadzenie w życie duchowe.

Ta wyjątkowa planszówka może też być wspaniałą pamiątką z pielgrzymki do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach, pierwszokomunijnym prezentem czy pomocą dydaktyczną dla katechety.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.