czwartek, 18 kwiecień 2019 › Przejdź do portalu Sanctus.pl

KSIĘGARNIA KATOLICKA  SANCTUS +KSIĄŻKI +DEWOCJONALIA +MULTIMEDIA

O nas

Jesteśmy grupą osób świeckich, które z pasją prowadzą Portal Tradycyjny Sanctus.pl

Księgarnia Sanctus została powołana do życia, aby umożliwić szeroki dostęp do wartościowych książek, filmów, muzyki i innych przedmiotów, które mogą wspomóc nas w naszym rozwoju duchowym i pogłębianiu wiedzy na temat Wiary, Kościoła, Tradycji i życia chrześcijańskiego.

Sanctus
po łacinie oznacza święty

Zgodnie z nazwą naszego Portalu oraz Księgarni, chcemy wraz z Wami osiągnąć świętość, czyli dostąpić zbawienia. Na przestrzeni wieków dobry Bóg ciągle daje nam ogromną liczbę środków służących do uświęcania się, chcemy to bogactwo wydobywać na światło dzienne, przybliżać szerokim rzeszom wiernych i poszukujących, i promować te Świętości w dzisiejszym zlaicyzowanym świecie.

Również i Ty możesz być Apostołem Świętości i Tradycji - pogłębiaj swoją relację z Bogiem na modliwie i pobożnej lekturze, rozszerzaj horyzonty swojej wiedzy, doskonal się w obronie Wiary i Kościoła Świętego i przekazuj te wartości innym wokół siebie, najlepiej jak potrafisz.

My staramy się to robić poprzez nasz serwis (in)formacyjny oraz dystrybucję dobrych książek i innych wartościowych rzeczy...