Kategorie add

Filtruj według

Filtruj

Szybki kontakt

Szybki kontakt


Nowe produkty

Nowe produkty

Gadżety

Jest 96 produktów.

Sortuj wg:

Bądź widoczny

Każdy z nas chce prezentować się jak najlepiej, dla każdego oznacza to również co innego. Poprzez słowa, zachowanie oraz sygnały niewerbalne komunikujemy, kim jesteśmy i jak chcielibyśmy być postrzegani. Pierwsze wrażenie robimy tylko raz, dlatego warto podkreślać to, co najbardziej nas charakteryzuje, co jest dla nas najważniejsze. Niekiedy drobne szczegóły mogą wywierać na naszym otoczeniu wielkie wrażenie. Istotne jest, aby być wiernym swoim ideałom, być spójnym wewnętrznie i zewnętrznie. Osiągamy to bardzo często poprzez ubiór bądź niecodzienne drobne dodatki służące do codziennych czynności.

Gadżety w ofercie księgarni Sanctus

W ofercie księgarni internetowej Sakctus prezentujemy wiele gadżetów podkreślających ważne dla współczesnego patrioty ideały. Proponujemy wiele wzorów koszulek, T-shirtów z nadrukami dotyczącymi tradycyjnych wartości cywilizacji łacińskiej, obrony życia – prolife. Posiadamy w ofercie koszulki, T-shirty damskie i męskie, wykonane z wysokiej jakości bawełny. Ponadto mogą Państwo nabyć nieśmiertelniki, kubki, naklejki, naszywki oraz audiobooki.

Każdy z tych produktów z czystym sumieniem możemy polecić jako prezent dla najbliższych z okazji urodzin, imienin, rocznic bądź innych uroczystości, a także jako dodatek do prezentu.