Kategorie add

Szybki kontakt

Szybki kontakt


Nowe produkty

Nowe produkty

Beletrystyka, poezja

Podkategorie

Jest 208 produktów.

Sortuj wg:

Beletrystyka, czyli proza fabularna, jest to bardzo szeroki gatunek literacki. W jego skład wchodzą głównie powieści, nowele, opowiadania. Są one pisane najczęściej prozą, lecz pojawiają się także dzieła pisane wierszem. Obecnie funkcja beletrystyki jest w głównej mierze rozrywkowa, jej najczęściej wykorzystywanymi tematami są: historie miłosne, sensacja, fantastyka, a także filozofia, estetyka oraz krytyka literacka.

Pojawiająca się w utworach beletrystycznych fikcja literacka wykorzystywana jest przez autorów powieści, noweli lub opowiadań, aby przekazać czytelnikowi prawdę obecną w realnym świecie.

W kategorii beletrystyka polecamy Państwu szeroki wybór ciekawych pozycji wykorzystujących fikcję polityczną zmuszającą czytelnika do samodzielnego myślenia. Posiadamy ogromny wybór pozycji, których tematyka dotyczy Żydów, masonerii, polecamy także powieści historyczne, religijne oraz książek odkrywających prawdę o obecnej kondycji świata.

W naszej księgarni internetowej dostępne są także opowiadania o życiu mistyków, świętych, a także „zwykłych” ludzi, którzy w jakiś sposób zapisali się na kartach historii.

Proponujemy Państwu także lekkie opowiadania do „poczytania” w podróży oraz książki, które można wręczyć w prezencie na każdą okazję.