Kategorie add

Szybki kontakt

Szybki kontakt


Nowe produkty

Nowe produkty

Historia

Jest 406 produktów.

Sortuj wg:

Historia to nauka humanistyczna i społeczna, zajmująca się badaniem przeszłości, dokładnie zaś, badaniem działań i wytworów ludzkich, aż do najstarszych zachowanych świadectw pisemnych.

Każdy człowiek, który uważa się za patriotę i pragnie dla swojego kraju jak najlepszej przyszłości, nie może zapominać o przeszłości bądź jej ignorować. Nie jest niczym zaskakującym, że w historii świata wiele wydarzeń starano się „wymazać” lub podać je do ogólnej wiadomości w sposób przeinaczony.

Księgarnia Sanctus oferuje pozycje książkowe, które zostały wyselekcjonowane wśród wielu innych książek historycznych dostępnych na rynku księgarskim. Nasze książki zawierają prawdę historyczną oraz podają wiele innych, nieobecnych w wyniesionej ze szkoły wiedzy o wydarzeniach. Proponujemy publikacje przedstawiające prawdziwą historię Kościoła i jego wpływ na społeczeństwo, historię wielkich światowych konfliktów, historię żydowskiego osadnictwa m.in. w Polsce i wpływ Żydów na historię świata, znajdziecie także książki traktujące o destrukcyjnym wpływie pieniądza i wielkich fortun na porządek świata i życie zwykłych ludzi. Oferujemy także publikacje ujawniające prawdziwe oblicze totalitaryzmów i katastrofalne ich konsekwencje, które odczuwamy do dziś.

Literatura historyczna to także ludzie, dlatego w ofercie Księgarni Sanctus znajdziecie Państwo także biografie osób, które zapisały się złotymi zgłoskami w historii zarówno Polski, jak i świata, i moglibyśmy ich określić mianem patriotów, oraz historie zdrajców, ludobójców, jakich wielu pojawiło się w dziejach świata.   

Nasze książki otwierają oczy na teraźniejszość, pokazując prawdziwą przeszłość, dzięki czemu realnie możemy postrzegać teraźniejszość i myśleć o przyszłości.