Kategorie add

Szybki kontakt

Szybki kontakt


Nowe produkty

Nowe produkty

Nauki społeczne

Jest 671 produktów.

Sortuj wg:

Nauki społeczne zajmują się badaniem struktur i funkcji dziejów społeczeństw, ich kultury, prawa i prawidłowości rozwoju. Nauki społeczne możemy odróżnić od nauk humanistycznych tym, iż te pierwsze używają mierzalnych narzędzi badawczych. Dostrzeżemy różnicę także w tym, że nauki społeczne stosują ścisłe kryteria w badaniach i opisach zjawisk.

Książki oferowane w księgarni Sanctus dostępne w dziedzinie nauk społecznych to wyselekcjonowane pozycje odnoszące się do tematów związanych z psychologią, filozofią, polityką, poruszające zagadnienia z zakresu socjologii oraz tematy z zakresu szeroko rozumianego poradnictwa. Obnażamy przed Państwem kłamstwa przekazywane nam przez lata jako prawda. Kontrowersyjne tematy nie są nam obce i nie boimy się ich dla Państwa poruszać. Nasi Klienci znajdą w naszej księgarni internetowej szeroką gamę pozycji książkowych odnoszących się do polityki, ekonomii, geopolityki, religii oraz historii. Bez kłamstw i obłudy, tylko prawda jest dla nas istotna.

Treści zawarte w książkach, które Państwo mogą u nas znaleźć, otwierają oczy na to, jak jest naprawdę, a przez to zachęcają do wprowadzania zmian w swoim życiu, bo od tego zaczyna się zmiana świata na lepszy.

W ofercie księgarni internetowej Sanctus znajdziesz zarówno książki autorów, którzy przez ostatnie lata nie schodzą z księgarskiego sprzedażowego topu, m.in.: Sumliński, Michalkiewicz, Karoń, Krajski, oraz tych, którzy komentowali rzeczywistość w latach minionych, jak: Roman Dmowski, ks. Stanisław Trzeciak czy Douglas Reed