piątek, 24 maj 2019 › Przejdź do portalu Sanctus.pl

KSIĘGARNIA KATOLICKA  SANCTUS +KSIĄŻKI +DEWOCJONALIA +MULTIMEDIA

abp Fulton Sheen

Życie Chrystusa w kilku scenach - oprawa twarda

Brief Life of Christ

Cena: 2500


W trakcie długiego i niezwykłego apostolatu Fulton J. Sheen poruszał niezliczoną mnogość tematów. Nic jednak nie było bliżej sedna jego przesłania niż ukazywanie życia i słów Chrystusa w kontekście współczesnego życia i świata. W Życiu Chrystusa w kilku scenach Arcybiskup Sheen, opierając się na dwóch filarach: wierze i rozumie, kreśli znaczenie życia Jezusa Chrystusa dla naszych czasów.
 
Wyraźnie wskazuje on, jak pytania, które stawia Chrystus, stanowią wyzwanie dla narodów, społeczeństw i pojedynczych dusz. Finałowe rozdziały o życiu publicznym Chrystusa, Męce, Śmierci i Zmartwychwstaniu zawierają arcytrafne spostrzeżenia i dostarczają materiału do refleksji na całe życie. Arcybiskup Fulton Sheen był niezrównany pod względem umiejętności łączenia teologii i pobożności w głębokiej medytacji nad centralnymi wydarzeniami chrześcijaństwa.
  
Życie Chrystusa w kilku scenach jest książką, która wzniesie serca i bezpiecznie umieści je w ponadczasowości Ewangelii.

Życie Chrystusa w kilku scenach - oprawa miękka

liczba stron: 86
oprawa: Twarda

Abp Fulton Sheen

Recenzje:

"Podczas swojego Pierwszego Przyjścia Chrystus przyjął miano Jezusa bądź "Zbawiciela", podczas Powtórnego Nadejścia będzie "Sędzią". Nie nazywał się wcześniej "Jezus", nie przybrał tego imienia, póki nie przyjął ludzkiej natury, odpowiada ono temu, co istniało przedwiecznie. Niektórzy zaczynają frazę od "Jezus nauczał..." tak, jak mówi się "Platon nauczał...", jakby nie myśląc o tym, że Jego Imię oznacza "Zbawca z grzechu". Od kiedy otrzyamł to imię, Kalwaria była Jego częścią, była z Nim złączona bardziej niż prezydent USA jest łączony z Białym Domem..."
 
Abp Fulton Sheen "Brief Life of Christ" 

Imprimatur

Kuria metropolitalna w Krakowie
nr 3072/2017 z dnia 16 października 2017r.
Wikariusz generalny: bp Damian Muskus
Wicekanclerz Kurii: ks. mgr Kazimierz Moskała
Cenzor: ks. dr hab. Robert Woźniak

Spis treści:


Rozdział 1. Życie ukryte
Rozdział 2. Czas kuszenia 
Rozdział 3. Błogosławieństwa
Rozdział 4. Działalność i Męka
Rozdział 5. Śmierć i Zmartwychwstanie

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również:


Opinie Klientów:

Dodaj swój komentarz:

Podaj wynik dodawania: 9 + 5= (zabezpieczenie antyspamowe)