sobota, 25 maj 2019 › Przejdź do portalu Sanctus.pl

KSIĘGARNIA KATOLICKA  SANCTUS +KSIĄŻKI +DEWOCJONALIA +MULTIMEDIA

Dariusz Walusiak, Mariusz Pilis

Teraz i w godzinę śmierci (DVD)

Cena: 3490


Wielka epicka opowieść o sile różańca, splecionych z nim losach świata i losach pojedynczych ludzi, którym codziennie towarzyszy pogardzana i wykpiwana przez wielu modlitwa – modlitwa, dzięki której na świecie dzieją się rzeczy niezwykłe…

Czy prawdą jest, że równo sto lat temu w Fatimie Maryja, zachęcając do odmawiania różańca, podarowała światu najlepszą broń w walce ze złem?

Czy to prawda, że to krucjata różańcowa spowodowała, że z Austrii wycofały się wojska sowieckie, a modlitwa różańcowa setek tysięcy demonstrantów spowodowała upadek Ferdynanda Marcosa na Filipinach? Czy sprawdza się mistyczna wizja nigeryjskiego biskupa, że Boko Haram w jego kraju zostanie pokonane dzięki modlitwie różańcowej? Czy milion białych różańców przywróci pokój na Ukrainie?

czas trwania filmu: 90 minut


Mariusz Pilis, Dariusz Walusiak

Recenzje:

Piękne przesłanie i świadectwo zawarte w filmie.
Serdecznie proszę o jak najlepsze rozpropagowanie tego filmu pośród sióstr i braci Żywego Różańca(...)

ks. Szymon Mucha, krajowy moderator Żywego Różańca

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również:


Opinie Klientów:

Medugorje napisał(a):

[2018-04-01]

wystarczy posłuchać co mówią "widzący" oraz jak żyją wybrani przez Gospę - ich biografia zarówno przed "objawieniami" jak i po, każe trzymać się z daleka od nich

Piotr napisał(a):

[2018-03-15]

@parafianin: Dziękujemy za opinię, każdy ma prawo do własnej oceny. Natomiast orzekanie o prawdziwości czy fałszywości objawień należy do uprawnionych władz kościelnych, raczej nie do nas "parafian" ;)

parafianin napisał(a):

[2018-03-14]

Moim zdaniem jest to przeciętny film religijny. Niestety film powstał na zlecenie polskich charyzmatyków i to niestety widać - do filmu wpleciono, trochę na siłę, wątek promujący wyjazdy do Medziugoria (miejsce fałszywych objawień)

Dodaj swój komentarz:

Podaj wynik dodawania: 0 + 3= (zabezpieczenie antyspamowe)