czwartek, 21 luty 2019 › Przejdź do portalu Sanctus.pl

KSIĘGARNIA KATOLICKA  SANCTUS +KSIĄŻKI +DEWOCJONALIA +MULTIMEDIA

Joel Pralong

Z nastolatkami o miłości. Rozmowy bez tajemnic

Cena: 1995


Ta książka z pewnością trafi w twój gust. Jest prawdziwa i szczera, stanowi bowiem owoc licznych rozmów z nastolatkami. Znajdziesz tu wszystko – dosłownie, o co kiedykolwiek chciałeś się zapytać na temat miłości, seksu i seksualności, a wstydziłeś się lub zostałeś odesłany z kwitkiem.

Autor nie boi się konfrontacji z młodymi, nie unika „kłopotliwych” pytań czy spornych kwestii, słucha i  wchodzi w dyskusję, by dać jasne odpowiedzi. 
Kochać – co to właściwie znaczy? Dlaczego cierpimy z powodu miłości? Skąd brać wiarę w siebie? Po co jest ślub kościelny? Gdy ludzie się rozwodzą, czy Bóg się od nich odwraca? Dlaczego Kościół nie akceptuje pożycia przed ślubem? To tylko wycinek. O wiele więcej w samej książce.

"Gdybym mógł to usłyszeć, kiedy miałem 13 lat.." to westchnienie 19-latka po lekcji poświęconej kolejnym etapom miłości stało się iskrą, która spowodowała powstanie tej oto książki, drugiej po "Co gryzie nastolatka?"

Joel Pralong -  szwajcarski kapłan, który zajmuje się pomocą młodzieży dotkniętej problemami emocjonalnymi. Wspiera rodziny, które utraciły kogoś bliskiego wskutek tragedii samobójstwa. liczba stron: 168
oprawa: Miękka
format: 14,0 x 20,5 cm

Joël Pralong

Recenzje:

 

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również:


Opinie Klientów:

Dodaj swój komentarz:

Podaj wynik dodawania: 8 + 7= (zabezpieczenie antyspamowe)