niedziela, 17 luty 2019 › Przejdź do portalu Sanctus.pl

KSIĘGARNIA KATOLICKA  SANCTUS +KSIĄŻKI +DEWOCJONALIA +MULTIMEDIA

bp Kazimierz Romaniuk

Biblia na wyjątkowe okazje (Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu)

Cena: 11990


Stary i Nowy Testament w ekskluzywnej satynowej oprawie z tłoczeniami i złoceniami. Idelany prezent na I Komunię Świętą, jako Pamiątka Sakramentu Chrztu czy zawarcia Sakramentu Małżeństwa.
To okolicznościowe wydanie Biblii, w pięknej satynowej oprawie ze złotymi tłoczeniami.
 
Zawiera 121 wspaniałych, całostronicowych ilustracji Gustave’a Doré, nawiązujących do niezwykle cenionych XIX -wiecznych wydań. Specjalne strony przeznaczone na zapisywanie ważnych wydarzeń rodzinnych sprawiają, że to wydanie Biblii może stać się wielopokoleniową kroniką rodzinną.
 
Prezentowane wydanie zostało przetłumaczone przez biskupa Kazimierza Romaniuka – jednego z najwybitniejszych polskich biblistów. Jest to pierwszy od 400 lat (od czasów ks. Jakuba Wujka) przekład Biblii na język polski, dokonany przez jednego tłumacza.
 
W Biblii znajduje się osobiste błogosławieństwo św. Jana Pawła II dla rodzin, które wspólnie czytają słowo Boże oraz list Gratissimam sane - słowa Papieża do polskich rodzin.
 
Atrakcyjna szata graficzna, bogato zdobiona twarda oprawa, złocone brzegi Księgi, ozdobny grzbiet i złota wstążka podkreślają niezwykłą dbałość o estetykę pamiątkowego wydania Pisma Świętego.
 

liczba stron: 1432
oprawa: Twarda satynowa, złocone tłoczenia
format: 20 x 28,5 cm

bp Kazimierz Romaniuk

Recenzje:

 

Opinie Klientów:

Dodaj swój komentarz:

Podaj wynik dodawania: 8 + 3= (zabezpieczenie antyspamowe)