środa, 24 kwiecień 2019 › Przejdź do portalu Sanctus.pl

KSIĘGARNIA KATOLICKA  SANCTUS +KSIĄŻKI +DEWOCJONALIA +MULTIMEDIA

Francesca Fabris, Alessandra Mantovani

Spowiedź i skarb przebaczenia

seria: W poszukiwaniu skarbów

Cena: 1200


W poszukiwaniu skarbów to seria bardzo pomocnych w pracy katechetycznej książek, które pomagają dzieciom i młodzieży odkrywać skarby ukryte w sakramentach świętych.
 
Spowiedź i skarb przebaczenia to książka, która pomoże dzieciom zrozumieć i pokochać sakrament pokuty i pojednania. Znajdziemy w niej gry, zajęcia i wskazówki, które pomogą nam odkrywać ten wielki skarb ukryty w spowiedzi świętej.
 
Kiedy upadniemy, pierwszym krokiem do tego, by poczuć się lepiej, jest przeprosić. Pan Bóg jako pierwszy wychodzi nam na spotkanie. Zawsze zauważa, kiedy źle się czujemy, i robi pierwszy krok, aby przywrócić przyjaźń ze sobą i z innymi. Jak dobry Samarytanin opatrzył rany nieszczęsnego Żyda, tak Pan Bóg w spowiedzi leczy rany naszej duszy i ciała.
 
Odbiorcy:
 
- Dzieci w wieku komunijnym,
- Katecheci poszukujący pomocy dydaktycznej.
 
Dlaczego warto sięgnąć po tę książkę
 
- W praktyczny i przystępny sposób przybliża istotę sakramentu pokuty i pojednania,
- To doskonała pomoc dla katechety i ciekawa lektura dla każdego małego chrześcijanina,
- Jej kolorowe ilustracje pomagają zrozumieć omawiane kwestie.

liczba stron: 48
oprawa: Miękka
format: 21 x 29,3 cm

Francesca Fabris (tekst), Alessandra Mantovani (ilustracje)

Recenzje:

"Kochane dzieci, ta książka jest dla was.
Pomoże wam lepiej zrozumieć znaczenie sakramentu pokuty i pojednania. W ten sposób będziecie mogły świadomie przygotować się do momentu pojednania z Panem Bogiem. Krok po kroku będzie wam towarzyszyła w odkrywaniu skarbu ukrytego w spowiedzi, która jest drugim - po chrzcie - wyjątkowym spotkaniem z Panem Jezusem. Dzięki licznym wskazówkom, jakie w niej napotkacie, będziecie mogły poznać Jego wspaniałą miłość i wielkie miłosierdzie.
Na każdej podwójnej stronie znajduje się zdanie lub słowa, które należy odkryć i przepisać na końcową mapę. Kiedy dojdzie do końva, będziecie mogły powiedzieć, że jesteście gotowe do swojej pierwszej spowiedzi (...)."
 
Francesca Fabris

Opinie Klientów:

Dodaj swój komentarz:

Podaj wynik dodawania: 8 + 4= (zabezpieczenie antyspamowe)