czwartek, 15 listopad 2018 › Przejdź do portalu Sanctus.pl

KSIĘGARNIA KATOLICKA  SANCTUS +KSIĄŻKI +DEWOCJONALIA +MULTIMEDIA

ks. A. Reiners

Ofiara Mszy Świętej w Tajemnicach i Cudach

Niezgłębione źródła łask i błogosławieństw - dla Chrześcijan żyjących i wiernych zmarłych

Cena: 18900


Ofiara Mszy Świętej w Tajemnicach i Cudach to wskrzeszona cząstka miłości, którą w 1904 roku ks. Proboszcz A. Reiners obdarował swoich wiernych. Księga ta, przetłumaczona na język polski przez ks. dr Wojciecha Galanta, miała odsłonić przed czytelnikami wiele z tajemnic, którą owiana jest Msza św. Wszechczasów. "Ofiara Mszy Świętej" opowiada o historii i oporach, które katolicka Msza Święta (do 1962 r. tzw. ryt trydencki) napotykała przez dzieje – oraz dlaczego właśnie ta forma oddawani czci Panu Bogu jest najczystszą i najbardziej wartościową, jaka jest nam dostępna.

Ponad 100 lat historii, pamiątkowa księga rodzinna, która była przekazywana z pokolenia na pokolenie; ceniona i szanowana - napisana w trudnych dla Polski i Polaków czasach. Księga z duszą, a czas to jej wielki sprzymierzeniec, każdy następny rok sprawia, że staje się cenniejsza - jest dziedzictwem kulturowym, cenną pamiątką, historią - świadkiem swojej epoki - dawno minionego czasu.
 
W Reprincie Ofiary Mszy Świętej, zastapiono kolorowe ilustracji, które występowały na osobnych stronach czarno-białymi. Księgę przyozdabia wiele starych, ciekawych rycin w tekście, nastomiast sam reprint wydany jest w twardej, złoconej oprawie.
  
Ofiara Mszy Świętej w Tajemnicach i Cudach będzie fascynującą lekturą i doskonałym prezentem dla każdego prawdziwego katolika, hołdownika i apologety.
 
 

liczba stron: 820
oprawa: Twarda, złocona
format: 21,0 x 28,5 cm

ks. A. Reiners

Recenzje:

Prezentacja przykładowych stron Ofiary Mszy Świętej w Tajemnicach i CudachSpis treści:
 

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również:


Opinie Klientów:

Dodaj swój komentarz:

Podaj wynik dodawania: 2 + 2= (zabezpieczenie antyspamowe)