czwartek, 23 maj 2019 › Przejdź do portalu Sanctus.pl

KSIĘGARNIA KATOLICKA  SANCTUS +KSIĄŻKI +DEWOCJONALIA +MULTIMEDIA

ks. A. Reiners

Ofiara Mszy Świętej w Tajemnicach i Cudach

Niezgłębione źródła łask i błogosławieństw - dla Chrześcijan żyjących i wiernych zmarłych

Cena: 22000


Ofiara Mszy Świętej w Tajemnicach i Cudach to wskrzeszona cząstka miłości, którą w 1904 roku ks. Proboszcz A. Reiners obdarował swoich wiernych. Księga ta, przetłumaczona na język polski przez ks. dr Wojciecha Galanta, miała odsłonić przed czytelnikami wiele z tajemnic, którą owiana jest Msza św. Wszechczasów. "Ofiara Mszy Świętej" opowiada o historii i oporach, które katolicka Msza Święta (do 1962 r. tzw. ryt trydencki) napotykała przez dzieje – oraz dlaczego właśnie ta forma oddawani czci Panu Bogu jest najczystszą i najbardziej wartościową, jaka jest nam dostępna.
 
Ponad 100 lat historii, pamiątkowa księga rodzinna, która była przekazywana z pokolenia na pokolenie; ceniona i szanowana - napisana w trudnych dla Polski i Polaków czasach. Księga z duszą, a czas to jej wielki sprzymierzeniec, każdy następny rok sprawia, że staje się cenniejsza - jest dziedzictwem kulturowym, cenną pamiątką, historią - świadkiem swojej epoki - dawno minionego czasu.
 
W tym reprincie Ofiary Mszy Świętej, ilustracje są jak w oryginale kolorowe i jako osobne strony. Księgę przyozdabia wiele starych, ciekawych rycin w tekście, nastomiast sam reprint wydany jest w twardej oprawie. W tym wydaniu brakuje natomiast złoceń na okładce, ale dodatkowym plusem są trzy kolorowe taśiemki, które pomogą w zaznaczeniu naistotniejszych dla nas fragmentów.
  
Ofiara Mszy Świętej w Tajemnicach i Cudach będzie fascynującą lekturą i doskonałym prezentem dla każdego prawdziwego katolika, hołdownika i apologety.

Wydanie z czarno-białymi ilustracjami w niższej cenie tutaj.

liczba stron: 832
oprawa: Twarda
format: 21,0 x 29,7 cm

ks. A. Reiners

Recenzje:

Prezentacja przykładowych stron Ofiary Mszy Świętej w Tajemnicach i Cudach
 
 
  


Opinie Klientów:

Dodaj swój komentarz:

Podaj wynik dodawania: 5 + 2= (zabezpieczenie antyspamowe)