piątek, 24 maj 2019 › Przejdź do portalu Sanctus.pl

KSIĘGARNIA KATOLICKA  SANCTUS +KSIĄŻKI +DEWOCJONALIA +MULTIMEDIA

Arnaud de Lassus

Sekret Matki Bożej z La Salette

O czasach ostatecznych

Cena: 1800

Niedostępny

Drugie wydanie w wydawnictwie Antyk sekretu dotyczącego czasów ostatecznych. Pozycja oprócz tekstu objawienia omawia też okoliczności objawienia, przyjęcie sekretu powierzonego Melanii we Francji i we Włoszech, następstwa odrzucenia tego objawienia przez niektórych biskupów. Wydanie to uzupełnione jest o List biskupa Ito, uznający i zawierający objawienia w Akita w Japonii oraz tekst wszystkich objawień fatimskich.

liczba stron: 75
oprawa: miękka
format: 145 x 205

Arnaud de Lassus

Recenzje:

Zobacz inne książki autora: Arnaud de Lassus

Opinie Klientów:

Wojtek napisał(a):

[2017-12-07]

Treść orędzia Matki Bożej, która zjawiła się 19 IX 1846 została zatwierdzona równe pięć lat po tym wydarzeniu. Treść tego orędzia można znaleźć na stronie internetowej Zgromadzenia Księży Misjonarzy Saletynów: http://saletyni.pl/la-salette/objawienie . Jeśli zaś chodzi o tajemnice Maksymina i Melanii, wizjonerów, to zostały one przekazane Stolicy Apostolskiej, na piśmie, w ramach badania prawdziwości objawienia. Nigdy nie zostały one oficjalnie wydane. Jeśli zaś chodzi o późniejsze wypowiedzi Melanii na temat jej tajemnicy, to Stolica Apostolska raczej niezbyt optymistycznie wypowiadała się na nie (patrz link w komentarzu nade mną). Ponad to, wokół Melanii Calvat skupiła się grupa osób, tzw. Melanistów, którzy chcieli nadać orędziu Matki Bożej z La Salette ton bardziej apokaliptyczny. Ta książka właśnie jest jedną z pozycji osób z tego środowiska (na równi z "Pasterką z La Salette").

Robert napisał(a):

[2014-04-23]

Nie wiem co myśleć o "Sekrecie z La Salette". "Grzebiąc" w internecie by czegoś więcej dowiedzieć się o tym znalazłem taki tekst: http://www.legitymizm.org/stolica-apostolska-sekret-la-salette Człowiek podaje dobrze udokumentowane źródła o potępieniu tekstu "Sekretu..." przez wielu Papieży. No nie wiem, co o tym wszystkim myśleć.

Dodaj swój komentarz:

Podaj wynik dodawania: 1 + 0= (zabezpieczenie antyspamowe)