czwartek, 21 luty 2019 › Przejdź do portalu Sanctus.pl

KSIĘGARNIA KATOLICKA  SANCTUS +KSIĄŻKI +DEWOCJONALIA +MULTIMEDIA

Nowenna do Matki Bożej Szkaplerznej + Szkaplerz, Medalik, Obrazek

Cena: 950


W roku 2001 minęło 750 lat od objawienia udzielonego przez Matkę Bożą Szymonowi Stockowi, generałowi Zakonu, nocą z 15 na 16 lipca 1251 r. Istotą tego objawienia jest przesłanie o Szkaplerzu zawarte w słowach Matki Bożej: „To będzie przywilejem dla ciebie i wszystkich karmelitów — kto w nim [szkaplerzu] umrze, nie zazna ognia piekielnego”  

Wydana z okazji rocznicy objawienia Nowenna zawiera prócz tekstu samego nabożeństwa: krótką historię i teologię szkaplerza, pamiątkę przyjęcia do Szkaplerza, wypowiedzi Jana Pawła II. Książka została wzbogacona litanią, składającą się z tytułów, które wyrażają miłość i cześć, jakimi od wieków wysławiana była Maryja w zakonie karmelitańskim.

liczba stron: 36
oprawa: miękka
format: 14 × 10 cm

Recenzje:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również:


Opinie Klientów:

Szymon napisał(a):

[2017-11-06]

Witajcie jeszcze nie zdecydowałem się na zakup szkaplerza ale jestem coraz pewniejszy że go chcę. Mam 13 lat i do szkoły nosiłbym medalik ale po szkole już szkaplerz płócienny. Jestem przy okazji ministrantem i lektorem. Szkaplerzu na razie nie nałoży mi osoba duchowna a poza tym nie traktuje go jako magiczny amulet tylko jako symbol że Maryja nade mną czuwa. Gdyby nie pewna dziewczyna (ma 12 lat) nigdy pewnie nie pomyślałbym o jego zakupie. To do Maryi podczas modlitwy zawsze proszę aby Kamila została moją dziewczyną. Niby ona wie że się w niej podkochuje no ale cóż nie reaguje. Jeżeli ktoś jest w stanie to proszę o modlitwę za mnie i za nią. Pewnie za tydzień zamówię ten przepiękny symbol Maryi z góry Karmel Hej

Joy napisał(a):

[2014-03-26]

Tutaj: http://sanctus.com.pl/szczegoly/3946/szkaplerz_plocienny a także w klasztorach ojców karmelitów.

podpis napisał(a):

[2014-03-25]

gdzie mozna szkaplez kupic

Dodaj swój komentarz:

Podaj wynik dodawania: 8 + 9= (zabezpieczenie antyspamowe)