poniedziałek, 19 marzec 2018 › Przejdź do portalu Sanctus.pl

KSIĘGARNIA KATOLICKA  SANCTUS +KSIĄŻKI +DEWOCJONALIA +MULTIMEDIA

Vinny Flynn

7 Tajemnic Eucharystii

Cena: 1990

Niedostępny

Ta niewielka książeczka jest prawdziwą perłą... publikacją, o której wszystkim katolikom chcę powiedzieć: „Musisz to przeczytać”.
Tak naprawdę to polecałbym tę książkę każdemu.
KARD.GEORGE PELL, arcybiskup Sydney


Jeśli szukasz  nowych sposobów, aby zwiększyć swoje oddanie Naszemu Panu w Najświętszej Eucharystii, to jest to książka dla Ciebie. I proponuję, żebyś od razu kupił kilka egzemplarzy dla swoich przyjaciół.
O. BENEDICT  GROESCHEL CFR, autor książki "W obecności Pana"


Vinny Flynn zrobił to, co wymyka się większości teologów: napisał o najgłębszych tajemnicach wiary prostym, zrozumiałym dla wszystkich językiem.
O. PETER DAMIAN FEHLNER STD, autor książki
"Święty Maksymilian Kolbe: Męczennik Miłości"


Papież Jan Paweł II nazwał Najświętszą Eucharystię „największym skarbem Kościoła”, a mimo to nawet wielu żarliwych katolików w sposób ograniczony pojmuje ten pełen mocy sakrament. Ta książka to wszystko zmieni! Dzięki niej zyskasz całkowicie nową świadomość, że Eucharystia nie ogranicza się tylko do przyjmowania Komunii; o­na może przemieniać twojecodzienne życie. Ta wnikliwa i niezwykle wciągająca książka – głęboko oparta na Piśmie Świętym, pismach wielu świętych i nauczaniu dwóch ostatnich papieży – wprowadzi Cię w niektóre „ukryte” prawdy Eucharystii; prawdy, które zawsze przyjmowali teologowie, święci i mistycy, a które rzadko były przekazywane zwyczajnym ludziom w sensowny sposób.

Vinny Flynn jest dyrektorem wykonawczym MercySong Ministries of Healing. Jest utalentowanym muzykiem, mówcą i pisarzem,  a jego przejmujące nauczanie o Bożym  Miłosierdziu, sakramentach i ojcowskiej miłości Boga uczyniło z niego popularnego prelegenta na misjach parafialnych, konferencjach i rekolekcjach.


IMPRIMATUR: Kuria Diecezji Radomskiej

liczba stron: 152
oprawa: miękka
format: 120x190 mm

Vinny Flynn

Recenzje:

Zobacz inne książki autora: Vinny Flynn

Opinie Klientów:

Dodaj swój komentarz:

Podaj wynik dodawania: 5 + 2= (zabezpieczenie antyspamowe)