czwartek, 18 kwiecień 2019 › Przejdź do portalu Sanctus.pl

KSIĘGARNIA KATOLICKA  SANCTUS +KSIĄŻKI +DEWOCJONALIA +MULTIMEDIA

Wydawnictwo Maria Vincit

Nabożeństwo Trzech Zdrowaś Maryjo z opisem jego rozwoju, skuteczności i doznanych łask

Cena: 600


Najstarsze i najskuteczniejsze obok Różańca nabożeństwo Maryjne polecane przez papieży, wielkich doktorów i mistyków Kościoła św.

Jednym z najpotężniejszych środków zbawienia, jedną z najpewniejszych oznak wybrańców Boga, jest bez zaprzeczenia nabożeństwo do Najświętszej Panny. Wszyscy Święci Doktorzy Kościoła jednogłośnie wyznają za św. Alfonsem Liguori, że: "Pobożny sługa Maryi nigdy nie zginie". Główną rzeczą w nabożeństwie do Maryi jest wytrwanie w nim do końca. Pobożna praktyka odmawiania Trzech Zdrowaś Maryja należy do jednych z najskuteczniejszych i najstarszych w Kościele, bo sięga czasów apostolskich. Odmawiającym codziennie Trzy Zdrowaś Maryja Najświętsza Panna obiecała wiele szczególnych łask za życia oraz ostateczne wytrwanie w stanie łaski uświęcającej aż do końca, czyli szczęśliwej śmierci. Nadto daje odczuć w godzinie śmierci swoją matczyną i miłosierną obecność. Niektórym świętym i pobożnym duszom zjawiała się w postaci widzialnej.

Podstawa wydania: Siostry Wizytki "Nabożeństwo Trzech Zdrowaś Maryja" Kraków 1939 r.

Nihil obstat
ks. Stefan Mazanek

IMPRIMATUR Nr L.8595/27
Książęco-Metropolitalna Kuria
+ Adam Stefan Sapiecha
Książe-Metropolita Krakowski
Kraków, dnia 7 listopada 1927r.

Z Dzienniczka św. siostry Faustyny:

Dzień Niepokalanego Poczęcia Matki Bożej. W czasie Mszy św. usłyszałam szelest szat i ujrzałam Matkę Najświętszą w dziwnej, pięknej jasności. Szata Jej biała z szarfą niebieską — która mi powiedziała: Wielką mi radość sprawiasz, kiedy wielbisz Trójcę Św. za udzielone mi łaski i przywileje — i znikła zaraz. (Dz. 564)

liczba stron: 64
oprawa: miękka
format: 14,5x10 cm

Wydawnictwo Maria Vincit

Recenzje:


Opinie Klientów:

Stanisław napisał(a):

[2019-01-10]

Nie wiem czy ta Modlitwa jest tą samą którą odmawia się na Różańcu z Trzema Paciorkami. Otrzymałem taki od swojej Siostry, a od kogo Ona nie wiem, nie mniej nie Modlę się na tych Paciorkach bo NIE WIEM JAK, w chwili obecnej Rozpocznę w/w Modlitwę bez względu na to że nie wiem jak modlić się na tym Różańcu z Trzema Paciorkami. W całości jest również Różaniec Normalny 3 razy po 10 paciorków i jednym po środku, zakończone Krzyżem Jezusowym. Różaniec Dziesiątkowy od ok. 2 lat odmawiam z Radiem Maryja zawsze o 20 : 20, oraz (ZNALAZŁEM PRZYPADKOWO ) Apel Jasnogórski na Żywo w Internecie na YouTube, pod Tytułem który należy wpisać: KAPLICA CUDOWNEGO OBRAZU MATKI BOŻEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ NA ŻYWO. Szczęść Boże Stanisław

Jola napisał(a):

[2018-11-04]

Dziękujemy Ci Boże Ojcze za Potęgę udzieloną N.M.P. - Zdrowaś Maryjo... Dziękujemy Ci Panie Jezu za Miłośc udzieloną N.M.P.- Zdrowaś Maryjo... Dziękujemy Ci Duchu Święty za Słodycz i Miłosierdzie udzielone N.M.P. Zdrowaś Maryjo... O Maryjo moja dobra Matko zachowaj mnie dziś( albo tej nocy) od grzechu śmiertelnego

Agnieszka z Warszawy napisał(a):

[2017-04-03]

Witam, ta modlitwa łagodzi charakter. Odmawiam ją od kilku dni, a już pierwszego dnia zauważyłam uwolnienie od niepotrzebnej złości, reaguję spokojem w naprawdę trudnych sytuacjach, pomimo tego, że mam chorobę Hashimotgo i zmiany nastroju są u mnie na porządku dziennym. Za każdym Zdrowaś Mario modlę się o łaskę niepopełniania grzechów ciężkich i czuję, że tak się dzieję. Widzę teraz wyraźną różnicę pomiędzy grzechem ciężkim a lekkim. Pozdrawiam.

Agnieszka napisał(a):

[2014-01-31]

Skuteczna modlitwa zachęcam do codziennego jej odmawiania.

Maria KM napisał(a):

[2014-01-25]

Zachęcam do odmawiania tej modlitwy, którą Dziękujemy Bogu w Trójcy Jedynemu za Maryję, Matkę Boga i naszą Matkę.

Joy napisał(a):

[2014-01-19]

Bardzo skuteczne, chociaż krótkie. Polecam gorąco wszystkim!

Marek z Tarnowa napisał(a):

[2013-12-15]

Odmawiam tą modlitwę od 12 lat codziennie z moją rodziną. Czuję opiekę Matki Najświętszej, jej pomoc i wiele łask płynących dla mojej rodziny. Polecam wszystkim tą modlitwę, to tylko 2 minuty dziennie (najlepiej ją odmawiać przy pacierzu) a tyle można zyskać.

Dodaj swój komentarz:

Podaj wynik dodawania: 4 + 5= (zabezpieczenie antyspamowe)