poniedziałek, 19 marzec 2018 › Przejdź do portalu Sanctus.pl

KSIĘGARNIA KATOLICKA  SANCTUS +KSIĄŻKI +DEWOCJONALIA +MULTIMEDIA

ks. René Laurentin, François-Michel Debroise

Tajemnica Maryi. Życie matki Bożej w niezwykłych objawieniach mistyków i świętych

Cena: 3490

Niedostępny

Czworo uznanych mistyków - Maria de Agréda, Anne-Catherine Emmerich, Maria Valtorta oraz Consuelo - opisywało historie życia Maryi, które szeroko uzupełniały słowa Ewangelii. Czworo innych równie znanych mistyków - Theresa Neumann, Luz Amparo Cuevas, Domenico i Rosa - przekazało nam dalsze fragmenty historii życia Dziewicy.

Jaka jest historyczna i duchowa wartość tych tekstów? Na czym opiera się ich autentyczność? W jakim sensie te historie "życia ukrytego" były owocem natchnienia z wysoka?

Poszukując odpowiedzi na te pytania, autorzy - ksiądz i świecki specjalista - poświęcili cztery lata na spójne i rygorystyczne śledztwo dotyczące siedemdziesięciu siedmiu wydarzeń z życia Maryi. Ich wnioski przynoszą fenomenalną i zaskakującą wiedzę o życiu Maryi, pozwalając czytelnikom przeniknąć poza zasłonę Wielkiej Tajemnicy.  Odkryj niezwykłe Tajemnice Maryi i poznaj matkę Jezusa, jakiej do tej pory nie znałeś.


Zobacz wszystkie książki autora: ks. René Laurentin, François-Michel Debroise

liczba stron: 312
oprawa: miękka
format: 130x200 mm (A5)

ks. René Laurentin, François-Michel Debroise

Recenzje:

Fragment:

Czytelnik tekstów objawień prywatnych nie ma wrażenia, że czyta piątą Ewangelię, lecz że "przeżywa" jedyną Ewangelię. Rzeczywiście, lektura żywota "objawionego" staje się szybko żywą i codzienną pielgrzymką śladamai Jezusa przemierzającego Palestynę. Na czas lektury dołączamy do grona uczniów, którzy zgłębiali znaki i naukę Jezusa, bo "chociaż Objawienie zostało już zakończone, to nie jest jeszcze całkowicie wyjaśnione; zadaniem wiary chrześcijańskiej w ciągu wieków będzie stopniowe wnikanie w jego znaczenie"

Opinie Klientów:

Dodaj swój komentarz:

Podaj wynik dodawania: 5 + 8= (zabezpieczenie antyspamowe)